Obchodný referent-referentka

SINEKO Engineering SK s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej 26, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Vybavovanie a spracovanie objednávok
- Komunikácia so zákazníkom (telefonická a e-mailová)
- Evidencia a archivácia obchodnej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca na HPP
- Príspevok na stravné
- Férový a individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- Rodinná atmosféra a priateľský pracovný kolektív
- Mzda vždy na čas
- Zázemie zavedené stabilnou spoločnosťou
- Zaujímavé platobné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

MS-Outlook,Word, Excel,Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebné a obchodné zameranie - výhodou

- Samostatnosť, starostlivosť, zodpovednosť pri plnení úlohy
- Užívateľské znalosti PC (MS-Outlook, World,Excel,internet)
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť tímovej práce
- Prax na obdobnej pozície min. 1 rok výhodou

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných vlastností svých výrobků. Jako přední výrobce plastových jímek dešťových a odpadních vod působící na trhu od roku 2003, si zakládáme na trvale vysoké kvalitě a jakosti svých výrobků, což nám umožňuje, abychom svým zaměstnancům poskytli ty nejlepší pracovní podmínky, finanční jistotu, stabilitu a zázemí zavedené silné společnosti.
ID: 4290480  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac