Reagujte bez životopisu

Výrobný pracovník (Hlohovec)

SINEKO Engineering SK s.r.o.

Miesto práce
Šoltésovej 26, Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia a montáž u zákazníka
- Výroba plastových nádrží dažďových a odpadových vôd
- Delenie plastového materiálu a jeho ďalšie spracovanie
- Opracovanie a spájanie plastových dielov
- Obsluha strojov a používanie pracovného náradia

- práca na HPP v 1zmennej prevádzke - plánujeme 2 zmeny
- férový a individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- rodinná atmosféra a priateľský pracovný kolektív
- príjemné a čisté pracovisko
- mzda vždy a včas
- možnosť osobného rastu

Životopisy zasielajte e-mailom alebo nás prosím kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v technickom/ stavebnom/ elektrotechnickom alebo strojárskom obore výhodou
- výučný list technického zamerania výhodou
- manuálnu zručnosť a vysoké pracovné nasadenie
- vodičský preukaz sk. B
- prax v príbuznom odbore (napr. stavebníctvo, zámočníctvo, atd.) výhodou, nie podmienkou

SINEKO Engineering s.r.o. je spolehlivá, procesně řízená společnost s trvalým rozvojem užitných vlastností svých výrobků. Jako přední výrobce plastových jímek dešťových a odpadních vod působící na trhu od roku 2003, si zakládáme na trvale vysoké kvalitě a jakosti svých výrobků, což nám umožňuje, abychom svým zaměstnancům poskytli ty nejlepší pracovní podmínky, finanční jistotu, stabilitu a zázemí zavedené silné společnosti.
ID: 3798875  Dátum zverejnenia: 17.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac