Technik - technická podpora

SINCLAIR Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Technická, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacMzda bude stanovená dohodu podľa znalostí uchádzača. Minimálna základná zložka mzdy je 900,-Eur brutto, k základnej zložke mzdy je zamestnancom vyplácané osobné ohodnotenie, mesačné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzovanie a riešenie technických problémov zákazníkov - klimatizácie
- príjem a riešenie reklamácií
- technická podpora a poradenstvo pre zákazníkov
- servisná kontrola klimatizácií a iných elektrozariadení
- objednávanie náhradných dielov
- znalosť technickej dokumentácie, návodov na obsluhu

- práca v stabilnej úspešnej spoločnosti
- mesačné odmeny podľa náročnosti vykonanej práce
- služobné auto
- mobilný telefón
- firemné akcie platené zamestnávateľom
- zvýhodnený zamestnanecký nákup výrobkov SINCLAIR
- elektronické jedálne kupóny
- MultiSport karta
- príspevok na poistenie zamestnanca za škodu spôsobenú pri výkone povolania

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím profesionálny životopis na uvedenú e-mailovú adresu.
Na osobný pohovor budú pozvaní kandidáti spĺňajúci požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike (elektrotechnik, § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.)
- dobrá orientácia v technickej dokumentácii
- slušné a ochotné vystupovanie v styku so zákazníkmi
- technické znalosti v oblasti klimatizácií výhodou
- znalosť maďarského jazyka výhodou

Autorizovaný distribútor značky SINCLAIR pre Slovenskú republiku a Maďarsko.
SINCLAIR CORPORATION LTD. sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky, tepelných čerpadiel a LED osvetlenia. Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Predajná a popredajná podpora je ďalšou našou prioritou.
www.sinclair.sk
ID: 3576719  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac