Naštartuj svoju kariéru
vo financiách

Pomôžeme ti rozbehnúť tvoju skvelú kariéru

Finančný sprostredkovateľ, manažér

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza potrieb a prianí klientov, tvorba finančného plánu a návrh vhodného riešenia pre klientov. Získavanie odporúčaní od klientov a následne dohadovanie termínov s nimi. Poskytovanie komplexných finančných služieb existujúcim aj novým klientom. Starostlivosť o vlastný klientsky kmeň. Vzdelávanie vo financiách, aby si bol všeobecný odborník vo všetkých segmentoch financií – bankovníctvo, poisťovníctvo, investície aj úvery.

  • Istý a nadštandardný príjem.
  • Zaujímavé a rastúce platové ohodnotenie, vyplácanie obchodných bonusov mesačne + štvrťročne, aj následných provízií od začiatku.
  • Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt s možnosťou sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • V prípade zodpovedného prístupu určitá časová flexibilita, príp. práca z domu.
  • Možnosť vypracovať sa na manažéra a prekonať aj max. výšku príjmu.
  • Príjemný kolektív a ľudský prístup.
  • Škála zamestnaneckých benefitov v oblasti vzdelávania a firemných akcií, víkendových či viacdenných poznávacích ciest.
  • Najvýkonnejší poradcovia dostanú asistentku na spracovávanie agendy. - Sme plne digitalizovaní a odpadá tak papierová agenda (s výnimkou žiadostí o hypotéku).
  • Nepracujeme s hotovosťou, naša banka bude plne digitalizovaná.

Chceš prácu, v ktorej si bez ohľadu na krízu a pandémiu zarobíš stabilné peniaze? Dáva Ti zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chceš mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov? Pridaj sa k nám. Vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Či už si na začiatku svojej kariéry, alebo skúsený špecialista - naša ponuka je práve pre Teba. Žiadne tlačenie na mesačné plány či predávanie nepotrebných produktov. Sme súčasťou českej finančnej skupiny Partners, ktorá má vlastnú sieť pobočiek, vlastnú poisťovňu, investičnú a dôchodkovú spoločnosť. Štartuje taktiež veľký projekt novej fintechovej banky, vďaka čomu na jednom mieste dokážete dostať tú najlepšiu službu zo všetkých možností na trhu. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne. Zaujalo Ťa to?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Financie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš vzdelanie minimálne s maturitou a čistý register trestov?
Baví ťa komunikovať s ľuďmi, máš organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie?
Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu?
Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom?

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Lakatošová
Tel.: +421910366139
E-mail: poslať životopis
ID: 4810697  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac