Naštartuj svoju kariéru
vo financiách

Pomôžeme ti rozbehnúť tvoju skvelú kariéru

Finančný špecialista

SIMPLEA FINANCIAL SERVICES, s.r.o.

Vojtecha Tvrdého, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka s príjemným vystupovaním, niekoho, komu nechýba energia a chuť pracovať a niekoho, kto chce rozumieť bankovo - poradenskej činnosti. Práca na pobočke spoločnosti Simplea Financial Services s.r.o.

  • firemný telefón s paušálom,
  • firemný počítač/tablet,
  • mladý a príjemný kolektív,
  • ľudský prístup,
  • moderná a nová pobočka,
  • istý a nadštandardný príjem,
  • unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt s možnosťou sebarealizácie a kariérneho rastu,
  • v prípade zodpovedného prístupu určitá časová flexibilita,
  • prípadná práca z domu,
  • možnosť vypracovať sa na manažéra pobočky a prekonať aj max. výšku príjmu,
  • škála zamestnaneckých benefitov v oblasti vzdelávania a firemných akcií, víkendových či viacdenných poznávacích ciest.

Chceš prácu, v ktorej si bez ohľadu na krízu a pandémiu zarobíš stabilné peniaze? Dáva Ti zmysel pomáhať ľuďom vo svojom okolí? Chceš mať pod kontrolou svoje peniaze a naučiť to aj klientov? Pridaj sa k nám. Do našich lokálnych pobočiek vyberáme šikovných ľudí s chuťou učiť a rozvíjať sa. Či už si na začiatku svojej kariéry, alebo skúsený špecialista - naša ponuka je práve pre Teba. Žiadne predávanie nepotrebných produktov. Sme súčasťou českej finančnej skupiny Partners, ktorá má vlastnú sieť pobočiek, poisťovňu, investičnú a dôchodkovú spoločnosť. Finalizuje sa veľký projekt novej fintechovej banky. Na našich pobočkách máme pohodovú rodinnú atmosféru, všetci sa dobre poznáme a fungujeme ako tím. Svoju prácu máme radi, robíme ju s nadšením, zodpovedne a profesionálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Máš vzdelanie minimálne s maturitou a čistý register trestov?
Baví ťa komunikovať s ľuďmi, máš organizačné zručnosti a taktiež pozitívne myslenie?
Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu?
Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom?

Sme SIMPLEA, pobočka českej finančnej skupiny Partners, a v roku 2021 sme úspešne vstúpili na slovenský trh. Klientom prinášame dokonalú finančnú službu, zaisťujúcu im zdravý finančný život, rast ich bohatstva a splnenie finančných cieľov a potrieb. Našim konzultantom, zamestnancom a podnikateľským partnerom zároveň ponúkame skvelú kariérnu príležitosť, zosobnenú v prepojení komplexného finančného plánovania s našimi vlastnými modernými technológiami, skvelým klientským servisom a dlhodobými podnikateľskými hodnotami.

Nestaviame vzdušné zámky, ani nesľubujeme nemožné, naopak, prinášame funkčnú a rokmi overenú produktovo servisnú platformu, ktorá v unikátnom fintechovom prostredí kombinuje naše exkluzívne privátne značky s najlepšími produktami z finančného trhu. Definujeme nové kvalitatívne štandardy a spolu s Vami píšeme nový, ambiciózny príbeh, v ktorom má každý šancu naplniť obsahom svoju vlastnú kapitolu a v tej sa stať na dlhú dobu ústrednou postavou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Lakatošová
Tel.: +421910366139
E-mail: poslať životopis
ID: 4573274  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac