Marketing Guru

Simple Mobile Tools (Tikap s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude šírenie povedomia o Android apkách zo série https://www.simplemobiletools.com rôznymi spôsobmi. Ide napríklad o písanie užitočných článkov na projektovom Medium účte, písanie promo článkov publikovaných na iných webstránkach, správa účtu na Facebooku, správa rôznych typov reklám atď. Dám si poradiť ďalšie nápady, preto chcem niekoho, kto s tým má reálne skúsenosti. Nebudeš mať na starosti ASO, to rieši niekto iný.

Zaujímavý plat
Prístup k dátam apiek s miliónmi stiahnutí z celého sveta
Práca odkiaľkoľvek a kedykoľvek
Možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Určite musíš vedieť dobre písať po anglicky, výhodou by boli aspoň základy nemčiny, alebo španielčiny. Potrebujem kreatívneho človeka, kto ako vlastný mobil používa Android, nech si apky vie na vlastnej koži skúsiť a uvidieť, čím sa líšia od ostatných. Mal/a by si sa čím lepšie orientovať v Android ekosystéme, nech články a reklamy dávajú zmysel aj po technickej stránke. Predošlé skúsenosti so správou FB účtov a správa FB/Google reklám je tiež výhodou, ako aj schopnosť vytvárať grafické prvky. Ďalej vyžadujem iniciatívnosť a samostatnosť, nech ťa netreba do všetkého tlačiť.

Simple Mobile Tools nie je žiadna korporácia, dlho bol projektom jedného človeka. Ide o sériu 22 Android apiek, ktoré sú open source, neobsahujú žiadne reklamy, analytiky, prístup na internet, ani žiadne iné nepotrebné oprávnenia. Prvých 6 apiek bolo publikovaných v júni 2016, momentálne je ich 13. Dokopy majú cez 50 miliónov stiahnutí, takže nejde o žiadny startup, ktorý môže zo dňa na deň zmiznúť. Mám cez 60 tisíc stiahnutí denne, je potenciál aj na niekoľkonásobný rast. Sídlo mám neďaleko Košíc, ponúkané práce sú ale na diaľku odkiaľkoľvek.
ID: 3846563  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac