Можливість для людей з України

Mid/Senior Frontend Developer (VUE)

Simplaq s.r.o

Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a formy spolupráce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyvíjame vlastný SW pomocou ktorého digitalizujeme celé nákupné a biznis centrá s cieľom zvýšiť spokojnosť návštevníkom.

Náš SW neustále zlepšujeme a preto by sme radi rozšírili náš tím o nového člena ktorý nám pomôže s backendom..

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť

• startupové prostredie, v ktorom budeš mať extrémny vplyv na výsledky
• práca v tíme kvalitných programátorov, od ktorých je možné sa veľa naučiť, navzájom zdieľať svoje know how, a spoločne tak napredovať
• príležitosť rásť, tak ako porastie firma
• mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
• pracovisko v peknej kancelárií BINARIUM s bezproblémovým parkovaním

Nehľadáme iba zamestnanca. Hľadáme v prvom rade osobnosť, ktorú programovanie baví a nikdy si nepovie "tak to sa nedá" alebo "toto nepôjde lebo nikde to tak nerobia". Robíme na produktoch budúcnosti a preto musíme veľa vecí robiť odlišne a inak, ako zaužívaným spôsobom.

S akými technológiami budeš pracovať
• VUE3
• fetchApi
• pinia
• nuxt3
• Websocket a RESTful API definované pomocou OpenAPI špecifikácie

Čo od teba očakávame
• samostatnú prácu a zodpovedný prístup
• aspoň 3 roky skúsenosti s rozsiahlejším VUE dasboard apkami

Čo môžeš očakávať od nás
• ľudský a férový prístup
• šéfa ktorý ti nestojí za zadkom
• voľnosť vo svojej práci
• ochotný kolektív, ktorý ti rád pomôže, ak si s niečím nebudeš vedieť rady

✌ hybridný model práce
✌ start-upové prostredie, v ktorom budeš mať silný vplyv na výsledky
✌ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom
✌ neformálne pracovné prostredie
✌ pekný moderný office v BINARIUM s bezproblémovým parkovaním
✌ možnosť pracovného rastu pri našej expanzii do zahraničia
✌ flexibilita pracovného času
✌ možnosti vzdelávania prostredníctvom kurzov
✌ pravidelné firemné akcie
✌ multisport karta
✌ firemný bar zdarma

Nehľadáme iba zamestnanca. Hľadáme v prvom rade osobnosť, ktorú programovanie baví a nikdy si nepovie "tak to sa nedá" alebo "toto nepôjde lebo nikde to tak nerobia". Robíme na produktoch budúcnosti a preto musíme veľa vecí robiť odlišne a inak, ako zaužívaným spôsobom. V tom je naša konkurenčná výhoda.

Nemusíš sa však báť, na každom produkte pracujeme spoločne ako tím a vždy si vzájomne pomôžeme. Aj o tom je naša firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vue.js - Expert
HTML - Expert
CSS - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

We digitize malls and business centers. Our SaaS management platform enables them to better interact with visitors and increase their satisfaction.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4493276  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac