Можливість для людей з України

Pizzér/Kuchár

SIMONS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 600 EUR/mesiacMzda 80-100€/deň v čistom podľa dennej tržby, primer 100€,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pízz- obkladanie, vypekanie v peci na drevo
- príprava cestovín, rizot, šalátov
-príprava jedál podľa štandardov reštaurácie
-komunikácia s ďalšími kuchármi za účelom plnohodnotného chodu kuchyne
- hľadáme uchádzača na pozíciu kuchár aj pizzér, na zmene pracuje kuchár aj pizzér, uchádzač si môže vybrať pre seba vhodnejšiu pozíciu.

Životopisy posielať emailom,uchádzačov budeme kontaktovať spätne telefonicky. V životopise prosíme uviesť predchádzajúce pracovné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobu, ktorú baví práca v gastronómii, je nekonfliktná a má zmysel pre poriadok a čistotu. Prax na pozícii pizzéra nutná.

Sme donášková služba, ktorá pôsobí na trhu už 9 rokov, a ponúka široký výber talianskej pizze, cestoviny, rizotá, šaláty a dezerty. Pizze pečieme v klasickej peci na dreve. Naše jedlá ponúkame výlučne na dovoz, pričom dbáme na výber kvalitných surovín a rýchly dovoz aby sme zabezpečili čo najvyššiu kvalitu ponúkaných jedál.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2034102  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac