1 200 - 1 600 EUR

Kuchár

SIMONS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára ktorý bude mať na starosti prípravu cestovín,šalátov a rizot, zároveň bude pomáhať pri príprave pizze (obkladanie,prípadne vypekanie pizze). Vyžadujú sa predovšetkým skúsenosti ako kuchára,pizzérska prax nie je nutná ale vítaná. Ak máš záujem, náš skúsený tím ťa všetko čo potrebuješ vedieť naučí.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200-1600/ netto

Životopisy posielať emailom,uchádzačov budeme kontaktovať spätne telefonicky. V životopise prosíme uviesť predchádzajúce pracovné skúsenosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Postačuje prax ako kuchára.

Sme pizzeria ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov, a ponúka široký výber talianskej pizze, cestoviny, rizotá, šaláty a dezerty. Pizze pečieme v klasickej peci na dreve. Naše jedlá ponúkame výlučne na dovoz, pričom dbáme na výber kvalitných surovín a rýchly dovoz aby sme zabezpečili čo najvyššiu kvalitu ponúkaných jedál.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kominarska
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Timea Szusztorova
E-mail: poslať životopis
ID: 2034102   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200-1600/ netto