Hľadáme obchodníkov a manažérov

Hornak Company Limited s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca v kancelárii
– komunikácia so zákazníkmi
– komunikácia s finančnými partnermi
– prezentovanie služieb spoločnosti
– spracovávanie informácií
– vyhodnocovanie analýz a tvorba konceptov
– vedenie tímu
– poskytovanie komplexných služieb pre potreby klientov a zákazníkov

– firemné vzdelávanie – bezplatná rekvalifikácia v danej oblasti
– obchodné, ekonomické a finančné vzdelávanie
– dostupné kariérne možnosti
– možnosť ovplyvniť si svoje platové podmienky
– možnosť získať prax v oblasti obchodu, komunikácie a vedenia ľudí
- možnosť príspevku na kanceláriu
- motivačné súťaže a dovolenky
- možnosť získať kvartálne odmeny za výkon a iné bonusy

Informácie o výberovom konaní

- životopisy žiadame zasielať na [email protected]
– kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim
požiadavkám
– vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie
- mzda/plat je podmienený výkonom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– bezúhonnosť
– komunikatívnosť
– flexibilita, efektivita
– samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
– organizačné schopnosti
- iniciatíva a chuť vzdelávať sa

Filozofia spoločnosti
Našim poslaním a úlohou je poskytovať profesionálne, seriózne ale najmä spoľahlivé finančné sprostredkovanie počas celého života klienta. Dôkladne sledujeme situáciu a snažíme sa vyhovieť vašim požiadavkám.

Misia spoločnosti
Naša spoločnosť považuje za svoju misiu práve potrebu ctiť si princíp podnikania. Aj preto sa môžu tí najlepší stať akcionármi, s priamym vlastníckym vzťahom k Brokeria a.s. Každá takáto spolupráca je pre nás prínosom.

Výnimočnosť spoločnosti
Prinášame jedinečný štrukturálny model a sme firma, ktorá zapája do riadenia kľúčových spolupracovníkov. Model, ktorý sme priniesli, ponúka totiž možnosť partnerstva, ktoré je pre nás, ako spoločnosť, dôležité.

Jedinečnosť spoločnosti
Našim klientom ponúkame vlastné exkluzívne produkty na mieru. Máme špeciálne podmienky vyjednané iba pre našich klientov. Naši spolupracovníci môžu získať provízie, ktoré im garantujeme.
ID: 3541768  Dátum zverejnenia: 9.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac