Reagujte bez životopisu

Hľadáte prácu v kancelárii a máte radi telefonickú komunikáciu? Ponúkame prácu s flexibilným pracovným časom (TPP, brigáda, študenti)

SIMIO, a.s.

Hospodárska 53, 917 01 Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme nové posily.
Vašou úlohou bude:
Komunikácia so zákazníkmi po telefóne a spracovávanie objednávok.
Ideálna práca pre študentov, aj pre ľudí, ktorí hľadajú prácu formou skráteného úväzku.
Možnosť práce na trvalý pracovný pomer, dohody a tiež práca vhodná pre študentov.
Možnosť kariérneho rastu na pozíciu Teamleader.

Možnosť pracovať aj na skrátený úväzok (4, 6, 7 hodín)
Stravné lístky
Nárok na dovolenku
Fyzicky nenáročná práca v kancelárií
Priateľská atmosféra
Školenia priamo na mieste výkonu práce
Prax v danej oblasti nie je podmienkou
Práca vhodná pre študentov aj mamičky s deťmi
Homeoffice možný po absolvovaní školenia a mesačnej praxe na pobočke

Po zaslaní životopisu Vás budeme následne telefonicky kontaktovať a dohodneme si s vami termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
spoľahlivosť
flexibilita
psychická odolnosť

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 4361197  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.