Telefonický konzultant s podmienkou mať certifikát Poistenie a zaistenie.

SIMIO, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovanie zákazníkov nášho obchodného partnera SLSP.

Prijmeme zamestnancov, na prácu po telefóne. Po úspešnom zaškolení radi ponúkneme možnosť pracovať z domova.
Umožňujeme pracovať zamestnancom pri HPP na skrátený úväzok (4 – 8 hodinové úväzky)
Dohoda o vykonaní práce

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá spolupracuje s najvýznamnejšími partnermi v oblasti telekomunikácií, financií, energetiky a zdravotníctva.
Teória a prax z výkonu tejto činnosti Vám zároveň pomôžu lepšie sa uplatniť na trhu práce, pri študijných výsledkoch či v osobnom živote.

Po zaslaní životopisu Vás budeme následne telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
spoľahlivosť
certifikát NBS sektor Poistenie a zaistenie

Spoločnosť Simio s.r.o. sprostredkuje služby najmä v oblasti telekomunikácií, energetiky, bankovníctva a zdravotníctva na Slovensku od roku 2008.
ID: 4359907  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.