Sestra

SIMEON CENTRUM

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme človeka, ktorého táto práca bude poslaním
• poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti klientovi v jeho domácom prostredí v zmysle platnej legislatívy
• ošetrovateľské výkony/aplikácia injekcií s.c., i.m., ošetrovanie rán, odber krvi, zavádzanie PK u žien...
• súčinnosť pri prijímaní klienta, vypracovanie ošetrovateľského plánu, vedenie ošetrovateľskej dokumentácie
• súčinnosť s lekárom
• základné poradenstvo pre príbuzných klientov
• klienti pochádzajú z rôznych častí mesta Bratislava, súčasťou práce je dochádzanie za klientmi do ich miesta bydliska

• zvyšovanie vzdelania (preplácanie školení v obore)
• príspevok na obuv
• možnosť osobného príplatku
• možnosť získania vodičského preukazu

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis a v prípade, že budete vybratý, budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

organizačné schopnosti
ľudský prístup
spoľahlivosť
empatia
trpezlivosť
bezúhonnosť
proaktívny prístup k práci
zodpovednosť/dôslednosť
u uchádzačov pochádzajúcich z iných krajín je nutnosť dohovorenia sa v slovenskom jazyku

Mobilný hospic vznikol v roku 2018 a zabezpečuje pacientom v terminálnom štádiu ochorenia zdravotnú pomoc v domácom prostredí. Táto pomoc sa vzťahuje pre rodiny bývajúce v Bratislave a v okolí Bratislavy. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti mobilný hospic zapožičiava aj zdravotné pomôcky a pomáha zvládnuť rodinám náročné obdobie zomierania príbuzného.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4530734  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 740 EUR/mesiac