Administratívny pracovník pre obchod a oblasť skladovej a účtovnej evidenciej

Simea Piešťany s.r.o.

Miesto práce
Mlynská, Piešťany
Termín nástupu
ASAP/Dohodou najneskôr 15.7.23
Od 900 EUR/mesiac+ 200 Eur - Osobné ohodnotenie patrí do hrubej mzdy. Možnosť získania dohodnuté % z obratu pri získaní nového zákazníka, prehodnotenie nástupného platu po ukončení skúšobnej doby na základe kvality zaučenia, vykonanej práce a samostatnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá aktívneho, flexibilného pracovníka, ktorého baví práca so zákazníkmi či v maloobchode alebo veľkoobchode v oblasti predaja výrobkov, zabezpečenia dopravy, fakturácie a evidencie pohybov v skladovom hospodárstve.
Náplňou práce bude:
- vedenie skladovej evidencie (nahadzovanie výrobných noriem a kompletizácia výrobkov, skladová evidencia materiálu, skladový príjem a výdaj, predaj hotových výrobkov...)
- vytváranie výrobkov v skladovej evidencii
- prevodky
- príprava podkladov pre expedovanie tovaru do maloobchodu a veľkoobchodu
- zabezpečenie logistiky dopravy
- spracovanie predajov v pokladničnom systéme
- fakturácia a administratíva
- zber, kontrola a príprava vstupných podkladov pre účtovnú evidenciu
- reportovanie a štatistika
- vedenie evidencie dokumentov
- iné administratívne práce
- komunikácia s ostatnými oddeleniami
- evidencia obalového konta
- príprava podkladov a iných náležitostí na víkendové letné festivaly
-starostlivosť o kancelárske priestory

pravidelný 8 hod pracovný čas bez práce cez víkendy,pitný režim vo forme nealko nápojov, sirupov a piva, pri nákupe možnosť uplatnenia zamestnaneckej zľavy, koncoročný dochádzkový bonus a odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov a kvality, bezchybovosti vykonávanej práce, možnosť sebarealizácie-priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení. Podpora vzdelávania sa a zvyšovania odbornosti, systém interných a externých programov.

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na mail: [email protected]. Osobne budeme kontaktovať tých, ktorí budú spĺňať požiadavky na inzerovanú pozíciu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecné alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Simea Piešťany, s.r.o. s prevádzkou Piešťany Mlynská 26, je od roku 2003 stabilný slovenský výrobca nealkoholických nápojov a potravinárskych surovín. Od r. 2016 sa rozšírila výroba o remeselný pivovar Simeon Piešťany . Nealkoholické nápoje a pivo vyrába v KEG sudoch a PET fľašiach. Je výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach a KEG sudoch.
Info o firme získate na :
www.pivovarsimeon.sk alebo www.simea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4596721  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac