Vodič -zásobovač

Simea Piešťany s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
nástupný plat v hrubom 750,- Eur / závisí od kvalifikácie a praxe/+ osobné ohodnotenie max 100, dochádzkové bonusy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič na novom vozidle Mercedes Sprinter do 2,5 t , distribúcia piva a nealkoholických nápojov v KEG sudoch, vo fľašiach -sklo, sirupov v PET obaloch pre západné a stredné Slovensko podľa rozpisu , inkasovanie platieb za tovar, evidencia vratných obalov KEG , vedenie záznamov o prevádzke vozidla a knihy jázd, starostlivosť o vozový park, podpora firemných produktov

zabezpečenie pitného režimu, zamestnanecké zľavy na nápoje,mobilný telefón, mladý kolektív, práca mimo soboty a nedele, pri získaní nového odberateľa mesačné vyplácanie 3 % z realizovaného obratu .

Písomnú žiadosť a životopis s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: [email protected]
Vybraných uchádzačov oslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- vodičské oprávnenie skup.B
- dobrý zdravotný stav
- ústretovosť
- manuálna zručnosť
- príjemné vystupovanie
- logické a logistické myslenie

Firma Simea Piešťany, s.r.o. s prevádzkou Piešťany Mlynská 26, je od roku 2003 stabilný slovenský výrobca nealkoholických nápojov a potravinárskych surovín. Od r. 2016 sa rozšírila výroba o remeselný pivovar Simeon Piešťany . Nealkoholické nápoje a pivo vyrába v KEG sudoch a PET fľašiach. Je výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach a KEG sudoch.
Info o firme získate na :
www.pivovarsimeon.sk alebo www.simea.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3614746  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat v hrubom 750,- Eur / závisí od kvalifikácie a praxe/+ osobné ohodnotenie max 100, dochádzkové bonusy,