Ekonomicko-administratívna pracovníčka

Simea Piešťany s.r.o.

Miesto práce
Mlynská 5026/26, Piešťany
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skladového a obalového hospodárstva
- komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
- vybavovanie objednávok dodávateľov
- vystavovanie a evidencia faktúr
- vedenie podvojného účtovníctva,
- príprava podkladov pre mzdy
- vypracovanie štatistických prehľadov,
- evidencia DPH, Kontrolný výkaz a Spotrebná daň z piva

pravidelný pracovný čas, voľné víkendy, nápoje -pitný režim, zamestnanecké zľavy,možnosť zvyšovania odbornosti,dovolenka navyše, možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení, podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis a fotografiu na adresu: simea@simea.sk

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti Simea Piešťany, s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výhodou je ekonomické popr.potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

-min. 1 ročná prax s vedením účtovníctva a skladového hospodárstva,
- znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v prostredí SR,
- dobré komunikačné schopnosti
- min. 1-ročná prax v administratíve, flexibilnosť , dôslednosť a spoľahlivosť

Výrobca piva v remeselnom pivovare Simeon Piešťany a nealkoholických nápojov v KEG sudoch a PET fľašiach, výrobca sirupov a distribútor nápojov v skle a PET fľašiach. Info o firme získate na www.simea.sk a facebooku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mlynská 5026/26
921 01 Piešťany
ID: 3058197   Dátum zverejnenia: 12.5.2017