Reagujte bez životopisu

Obchodný riaditeľ/Vedúci obchodnej skupiny

SIMAP GROUP, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacFixná + flexibilná zložka podľa dohody. Uvedená mzda nie je záväzná, závisí od bonity kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie tímu obchodníkov (obchodno-technických pracovníkov)
- Aktívne riadenie predaja v jednotlivých oblastiach (menšie komponenty – snímače a safety, zložitejšie HW a SW riešenia (PLC, robotika) a projekty (spojenie HW a SW s integráciou))
- Reporting a spoluúčasť na tvorbe obchodných plánov a stratégií
- Zodpovednosť za výsledky obchodného tímu
- Do budúcna možnosť samostatnejšieho vedenia tímu, prípadný kariérny progres

Závisí od individuálnej dohody a prínosu kandidáta – auto na súkromné využitie, čiastočná časová flexibilita, možnosti školení, osobného rastu, možnosť modelovať stratégie a vniesť svoje nápady do činnosti firmy po dohode s vedením. Flexibilné odmeňovanie.

Jedná sa o novú pracovnú pozíciu s perspektívou - Aktuálne je obchodný tím vedený spolumajiteľom firmy. Možnosť zaujímavého kariérneho progresu. Ideálny kandidát disponuje vlastnými obchodnými skúsenosťami/kontaktami. Predpokladom je prax v automatizácii či priemysle, prípadne prax vo vedení obchodného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, obchodný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Schopnosť vedenia a motivovania ľudí v tíme, orientácia na výsledky, osobný drive pre zdolávanie výziev, zodpovednosť, lojalita.

Sme SIMAP GROUP, úspešná spoločnosť s viac ako 15 ročnou tradíciou. Dodávame špičkové produkty a riešenía v oblasti automatizácie strojov a procesov pre priemysel. Pokrývame komplexné riešenie potrieb klientov - od úrovne SCADA a zberu dát, riadiacich systémov a robotiky cez techniku pohonov (frekvenčné meniče, servopohony), snímače, spínaciu techniku a bezpečnostné prvky až po automatizované systémy a riešenia pre testovanie, značenie a stopovanie výrobkov, kompletné časti technológií a technologické celky.
Poskytujeme pridanú hodnotu vo forme návrhu, technickej podpory, cost savingu, testovania, inštalácií a programovania, podpory vývoja aplikácií, dodávku ucelených riešení a záručného a pozáručného servisu.
Spolupracujeme so systémovými integrátormi a výrobcami strojov s poskytnutím adekvátnej podpory pre vývoj aplikácií s vysokou pridanou hodnotou.
ID: 4122019  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac