Logo ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Masérka/masér a SPA terapeut/terapeutka v luxusnom Palace Art Hotel

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Miesto práce
Pezinok, Mladoboleslavská 5, 902 01 Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Od 1 050 EUR/mesiacpriplatky za sviatky soboty nedele.. Platove ohodnotenie je na základe pracovných skúsenosti. Mzda je priznana na páske , pracovný pomer je na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rada/rád SPA & wellness prostredie s hotelovou klientelou, si priateľská/ý, ovládaš rôzne druhy relaxačných či terapeutických masáží, tak hľadáme práve Teba do tímu Šimák Zámok Pezinok.

Budeš mať na starosti:

  • komunikáciu s klientom ohľadom výberu a realizácie SPA procedúr/masáží
  • starostlivosť a spokojnosť zákazníkov
  • terapeutické/relaxačné masáže celého tela (realizácia, tvorba ponuky)
  • zabezpečenie plynulej prevádzky hotelového wellness centra
  • čistotu wellness centra a poskytovanú úroveň služieb
  • v prípade potreby výpomoc na Housekeeping oddelení

  • 50% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • 25% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • Zamestnanec + 1 sa môže zúčastniť našich koncertov https://www.palacearthotel.sk/sk/podujatia-kalendar-podujati/
  • Masáž zdarma pre zamestnanca - 1x štvrťročne v Palace hotel Pezinok
  • 20% zľava zo štandardného cenníka Zámockého vinárstva
  • 100 % zľava na prehliadku zámku a galérie skla pre zamestnanca + 1
  • Ak sa staneš zamestnancom mesiaca, získaš 50 EUR netto k mzde
  • Ak sa staneš zamestnancom roka získaš voucher na ubytovanie v hoteloch na Slovensku
  • House experience- 1x za rok môže zamestnanec využiť 1 noc u nás na zámku s rodinným príslušníkom zadarmo

V prípade, že Ťa naša ponuka oslovila, pošli životopis na nižšie uvedený mail. Automaticky posielaš súhlas so spracovaním osobných údajov. Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania životopisu nebudeme telefonicky kontaktovať, sme dali prednosť iným kandidátom a ďakujeme Ti za prejavený záujem a želáme veľa úspechov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Masér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

príjemné vystupovanie, profesionálnosť, odbornosť

Šimák Zámok Pezinok je národná kultúrna pamiatka a je významným kultúrnym a spoločenským centrom so slovenskou i zahraničnou klientelou. Je radený medzi „luxury“ projekty, ktorý pozýva svojich klientov do Palace Art Hotela v boutique štandarde, s jedinečným ubytovaním v 48 izbách a apartmánoch. Súčasťou hotela je zážitková fine dining Pálffy reštaurácia , ocenená ako Najlepšia hotelová reštaurácia roka 2022, oceneným v TOP 3 najlepších kuchárov na Slovensku za rok 2022.
Unikátnou súčasťou zámku je tiež Zámocké vinárstvo s vlastnou produkciou vína pod taktovkou pána Janouška, Vinára roka 2022.
Táto perla Malých Karpát je výborne situovaná, len 20 km od Bratislavy v centre Pezinka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Šingliarová
Tel.: +421904720023
E-mail: poslať životopis
ID: 4511917  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac