Supervisior do hotelovej reštaurácie Palffy Martina Nováka

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Miesto práce
Mladoboleslavská 5, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiacNadčasy, víkendy, sviatky preplácané podľa zákona, plat je kompletne priznaný na páske.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme usmievavých a zodpovedných ľudí do hotelovej Pálffy reštaurácie, ktorí majú chuť pracovať v mladom kolektíve, v krásnom prostredí zámku a štýlovo zariadenej hotelovej reštaurácie.
Najdôležitejšie sú pre nás kolegialita a pozitívny prístup k práci.
Sme najlepšia hotelová reštaurácia 2022 pod vedením Martina Nováka oceneným v TOP 3 najlepších kuchárov na Slovensku v roku 2022.
Šimák Zámok Pezinok sa v roku 2021 umiestnil v TOP 10 zamestnávateľov roka v kategórii Cestovný ruch, Gastro, Hoteliérstvo.
Ak máš naozaj rád gastronómiu a úžasné jedlo tak naša zážitková reštaurácia bude práve pre Teba.

Hľadáme záujemcov ktorí majú potenciál na sebe pracovať a hľadajú aj kariérny rast v práci.

  • Supervisior zastupuje restaurant managera počas neprítomnosti
  • obsluha klientov vo fine-diningovej reštaurácie
  • usadzanie hostí
  • príprava drinkov
  • odporúčanie , prezentácia jedálného lístka
  • zodpovednosť za prevádzku
  • priama komunikácia so šéfkucharom
  • zodpovednosť za personál, brigádnikov, hostesky, študentov.

Našu reštauráciu Pálffy plánujeme mať otvorenú od štvrtka-soboty( nedele)

Hladáme záujemcov ktorí rozšíria náš skvelý team.

  • 50% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • 25% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • Zamestnanec + 1 sa môže zúčastniť našich koncertov https://www.palacearthotel.sk/sk/podujatia-kalendar-podujati/
  • Masáž zdarma pre zamestnanca - 1x štvrťročne v Palace hotel Pezinok
  • 35% zľava zo štandardného cenníka Zámockého vinárstva
  • 100 % zľava na prehliadku zámku a galérie skla pre zamestnanca + 1
  • Ak sa staneš zamestnancom mesiaca, získaš 50 EUR netto k mzde
  • Ak sa staneš zamestnancom roka získaš voucher na ubytovanie v hoteloch na Slovensku
  • House experience- 1x za rok môže zamestnanec využiť 1 noc u nás na zámku s rodinným príslušníkom zadarmo
  • Každý mesiac vyhodnotenie "Zamestnanca mesiaca" s finančnou odmenou

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
Automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.
Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, ovládanie práce s registračnou pokladňou, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

Šimák Zámok Pezinok je národná kultúrna pamiatka a je významným kultúrnym a spoločenským centrom so slovenskou i zahraničnou klientelou. Je radený medzi „luxury“ projekty, ktorý pozýva svojich klientov do Palace Art Hotela v boutique štandarde, s jedinečným ubytovaním v 48 izbách a apartmánoch. Súčasťou hotela je zážitková fine dining Pálffy reštaurácia , ocenená ako Najlepšia hotelová reštaurácia roka 2022, oceneným v TOP 3 najlepších kuchárov na Slovensku za rok 2022.
Unikátnou súčasťou zámku je tiež Zámocké vinárstvo s vlastnou produkciou vína pod taktovkou pána Janouška, Vinára roka 2022.
Táto perla Malých Karpát je výborne situovaná, len 20 km od Bratislavy v centre Pezinka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Špilák
Tel.: +421904720022
E-mail: poslať životopis
ID: 4499365  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac