Logo ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Nočná Recepčná/Recepčný v Palace Art Hotel TPP

ŠIMÁK ZÁMOK PEZINOK

Miesto práce
Mladoboleslavská 5, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacmzda je kompletne priznaná na páske, priplatky soboty-nedele , sviatky, nočné príplatky podľa zákonniku práce. po skusobnej dobe navýšenie plat. podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Víta hostí a reprezentuje štandardy hotela
• Dokáže efektívne pracovať za akýchkoľvek nepredvídateľných okolností
• Vykonáva rezervácie a preberá telefonické hovory
. Práca v hotelovom systéme HORES
. Prijímanie rezervácii, telefonicky, emailom
. Check-in, check-out
(práca vykonávaná formou krátky dlhý týždeň od 19:00-07:00)

  • 50% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • 25% zľava z každej položky zo štandardného jedálneho lístka okrem denného menu pre 1 stôl do max 5 osôb, vrátane vína a alkoholu, pri platbe zamestnancom hotela 1x štvrťročne v Pálfy reštaurácii alebo Zámockej reštaurácii
  • Zamestnanec + 1 sa môže zúčastniť našich koncertov https://www.palacearthotel.sk/sk/podujatia-kalendar-podujati/
  • Masáž zdarma pre zamestnanca - 1x štvrťročne v Palace hotel Pezinok
  • 20% zľava zo štandardného cenníka Zámockého vinárstva
  • 100 % zľava na prehliadku zámku a galérie skla pre zamestnanca + 1
  • Ak sa staneš zamestnancom mesiaca, získaš 50 EUR netto k mzde
  • Ak sa staneš zamestnancom roka získaš voucher na ubytovanie v hoteloch na Slovensku
  • House experience- 1x za rok môže zamestnanec využiť 1 noc u nás na zámku s rodinným príslušníkom zadarmo

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti automaticky posielate súhlas so spracovaním osobných údajov.
Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Priateľské, príjemné vystupovanie, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, chuť pracovať, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, teamový hráč.

Šimák Zámok Pezinok je národná kultúrna pamiatka a je významným kultúrnym a spoločenským centrom so slovenskou i zahraničnou klientelou. Je radený medzi „luxury“ projekty, ktorý pozýva svojich klientov do Palace Art Hotela v boutique štandarde, s jedinečným ubytovaním v 48 izbách a apartmánoch. Súčasťou hotela je zážitková fine dining Pálffy reštaurácia , ocenená ako Najlepšia hotelová reštaurácia roka 2022, oceneným v TOP 3 najlepších kuchárov na Slovensku za rok 2022.
Unikátnou súčasťou zámku je tiež Zámocké vinárstvo s vlastnou produkciou vína pod taktovkou pána Janouška, Vinára roka 2022.
Táto perla Malých Karpát je výborne situovaná, len 20 km od Bratislavy v centre Pezinka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Moravčíková
Tel.: +421904720010
E-mail: poslať životopis
ID: 4394252  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac