Administratívny pracovník

SIMACEK Facility SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý s chuťou a úsmevom zvládne chod kancelárie konateľov, centrály spoločnosti a v prípade potreby aj výpomoc na obchodnom oddelení (evidencia zmlúv, kompletizácia podkladov).
- preberanie, evidencia, odosielanie korešpondencie, prijímanie telefonických hovorov, e-mailov
- tlač dokumentov z e-schránky
- komunikácia so zahraničím - SIMACEK Rakúsko, preklady z/do anglického prípadne nemeckého jazyka
- evidencia kľúčov, pečiatok a HIM, spracovanie požiadaviek na vyradenie nefunkčného majetku
- služobné vozidlá - evidencia, GPS, tankovacie karty, leasing, autolekárničky, úkony na dopravnom inšpektoráte, technické a emisné kontroly
- komunikácia s operátormi mobilných sietí - nákup a evidencia telefónov, SIM kariet, mobilných internetov
- zodpovednosť za prístupové kódy, kontrola funkčnosti zabezpečovacieho systému
- IT - objednávky, nákup, servis, evidencia - tonery, tlačiarne
- zabezpečenie kancelárskych potrieb, starostlivosť o firemnú kuchynku
- riešenie poistných udalostí
- komunikácia s právničkou spoločnosti
- organizovanie porád a firemných akcií
- inzercia voľných pracovných miest, výber uchádzačov
- archivácia + ďalšie činnosti podľa požiadaviek nadriadeného

- mobilný telefón
- zázemie v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná aktívna znalosť anglického jazyka + aktívny vodič
- samostatný a zodpovedný prístup k práci
- flexibilita

Sme jednou z popredných profesionálnych upratovacích spoločností s pôsobnosťou v celej SR. Okrem denného a špeciálneho upratovania ponúkame aj údržbu exteriérov a služby facility managementu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3599757  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac