Údržbár budov a areálu závodu

SIMACEK Facility SK, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,-Eur/hod. prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu s praxou min. 1 rok, ktorý bude flexibilne a zodpovedne vykonávať nasledovné činnosti:
- denne vykonáva všetky preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti zariadení priestorov budovy a areálu závodu
- drobné údržbárske práce na objekte (elektro, voda, odpad)
- opravy vnútorného technického vybavenia budovy
- podieľa sa na odstraňovaní incidentov v spolupráci s vedúcim prípadne externou údržbou
- prevádzkuje a sleduje stavy klimatizácie, kotolne, vzduchotechniky a chladenia, teplôt v interiéri, úžitkovej vody, EPS, SHZ, regulovanie teplôt podľa požiadaviek prevádzky vrátane zapínania osvetlenia
- obsluha plynovej kotolne a infražiaričov
- kontrola požiarnych uzáverov
- kontrola vyhradených technických zariadení (brány a rýchlobrány)
- kontrola a čistenie vzduchotechnických zariadení + klimatizačných jednotiek
- aktívna účasť pri odstraňovaní porúch v spolupráci so servisnými technikmi dodávateľskej firmy
- drobné opravy na budove (výmena, opravy vodovodných batérií, spriechodnenie odtokov koncových zariadení v napojení na kanalizáciu, čistenie strešných ríms a strešných svetlíkov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vyhl. 508/2009 § 22 podmienkou
- manuálna zručnosť
- praktické technické myslenie
- schopnosť efektívne riešiť bežné problémy a závady na budove a v areáli

Sme jednou z popredných profesionálnych upratovacích spoločností s pôsobnosťou v celej SR. Okrem denného a špeciálneho upratovania ponúkame aj údržbu exteriérov a služby facility managementu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3423983  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,-Eur/hod. prípadne dohodou