Kaderník/kaderníčka

Silvia Duchnitzká

Miesto práce
D.Tatarku 13, okres Poprad
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500-1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-mať rád svoju prácu, pristupovať k nej svedomito a s úsmevom
-chuť na sebe pracovať/školiť sa
-starostlivosť o zákazníka
-odborné poradenstvo
-poskytovanie komplexných kaderníckych služieb
-čistota a poriadok v pracovnom prostredí

-vyplácanie platu načas
-odborné vzdelávanie a školenia /od začiatku nástupu
-rýchly profesionálny postup
-pracovná flexibilita
-práca s kvalitnou kozmetikou/dostatok materiálu a pomocok
--bezplatné farbenie a úprava svojich vlasov
-zvýhodnená cena na nákup kozmetiky
-príjemné prostredie a komfort

Výberové konanie robíme po telefonickom spojení na t.č.:0908 653 820, alebo prostredníctvom e-mailu: [email protected], kde zašlete krátke info o sebe-následne Vás budeme kontaktovať.
Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak sa nám ozvete!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kaderník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

privítame človeka, ktorý má vzťah k práci, je usmievavý a pozitívne naladený.
PRAX nie je potrebná-vyškolíme si vás radi sami, aby ste boli úspešný a vyhovujúci naším požiadavkám

STUDIO EXCLUSIVE má už 20 ročnú tradíciu a kvalitné meno nielen v okolí Popradu,ale aj na Slovensku a v zahraničí.
Používa a ovláda najnovšie techniky kompletnej úpravy vlasov.
Nielen farbenia,ale aj spoločenských účesov,zahusťovania či predlžovania vlasov.
Ponúka stabilnú prácu s možnosťou profesionálneho rastu v mladom a veselom kolektíve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3217743  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-1500€