Asistentka predstavenstva

Silverside, a. s.

Miesto práce
Plynárenská, Ružinov
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 + výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plne zodpovedá za činnosť kancelárie predsedu predstavenstva
- rieši jednorazové administratívne a organizačné úlohy zadávané v rámci systému zadávania úloh v spoločnosti
- zodpovedá za zakladanie a evidenciu a archiváciu obchodných zmlúv
- vedie časový harmonogram predsedu predstavenstva (organizácia stretnutí, rokovaní)
- spolupracuje a administratívne podporuje všetky útvary spoločnosti (napr. objednávanie kancelárskych potrieb a iné)
- v prípade potreby sa zúčastňuje pri VIP návštevách, zabezpečuje servis a občerstvenie aj pre ďalších riaditeľov útvarov
- zúčastňuje sa pravidelných porád a pripravuje zápisy z nich
- vedie evidenciu technického vybavenia, mobilov, kľúčov a pečiatok resp. iného drobného materiálovo - technického vybavenia
- organizuje využívanie zasadacích priestorov spoločnosti a zabezpečuje udržiavanie ich poriadku
- evidencia pokladne, poskytovanie záloh z pokladne, evidencia platieb kartou
- evidencia knihy jázd vozového parku spoločnosti
- komunikácia a spolupráca s externým dodávateľom účtovných a mzdových služieb
- spolupráca pri organizovaní spoločenských akcií pre zamestnancov
- spolupráca na tvorbe a príprave interných metodických usmernení
- zabezpečenie vzdelávania a školení pre zamestnancov (BOZP, PO, RZP,..)
- vedenie personálnej evidencie

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

Na základe Vášho životopisu dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 30 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Ak Vás nebudeme do 30 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti.
Pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Účtovníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Okrem chuti do práce a pozitívnemu prístupu k práci od kandidátky očakávame:
- minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii v administratíve
- komunikatívnosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- samostatnosť
- ochota učiť sa
- zmysel pre detail
- schopnosť dotiahnuť veci do konca
- odolnosť voči stresu
- sklon neustále veci vylepšovať a neuspokojiť sa aktuálnym stavom
- dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť Silverside, a.s. bola založená v novembri roku 2015. Víziou spoločnosti je vybudovať stabilnú a serióznu spoločnosť, ktorá bude poskytovateľom spotrebiteľských úverov/pôžičiek na Slovensku.
Spoločnosť svojimi službami a produktovým portfóliom spĺňa všetky legislatívne požiadavky, zároveň je schopná osloviť širokú skupinu klientov a zabezpečiť ich individuálne potreby v oblasti financovania.
Cieľom spoločnosti je poskytovať klientom prvotriedne služby a budovať si dobré meno na trhu.
Spoločnosť vedie tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií a obchodu. Na dosiahnutie svojich cieľov využíva skúsenosti v oblasti osobného predaja prostredníctvom spolupracujúceho samostatného finančného agenta Silverside Financial services, s.r.o. a jeho siete finančných sprostredkovateľov registrovaných v Národnej banke Slovenska v podregistri úvery.
Je členom významnej finančnej skupiny Arca Capital.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3553673   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 + výkonnostné bonusy