Špecialista správy zmlúv

Silverside, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 800,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie archivácie klientskej dokumentácie a súvisiacej korešpondencie
- komunikácia s obchodnou sieťou pri kompletizácii klientskej dokumentácie
- komunikácia s externým archívom pri zabezpečovaní denných aktivít
- spolupráca pri príprave/tvorbe odosielanej korešpondencie
- riešenie nespárovaných platieb prijatých od klientov
- zabezpečenie párovania platieb na dennej báze a ich kontrola
- riešenie reklamácií v oblasti klientskych platieb, telefonická komunikácia s klientom
- spracovanie platobných operácií (predčasné splatenia, odstúpenia od zmluvy)
- plnenie operatívnych úloh stanovených priamym nadriadeným.

- zázemie finančnej spoločnosti s povolením NBS,
- mladý a priateľský kolektív,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť odborného rastu.

V prípade, ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV spolu s motivačným listom. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto lehoty budú osobné údaje žiadateľov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a proaktívny prístup k práci,
- komunikatívnosť,
- ochota a spoľahlivosť,
- schopnosť operatívne a efektívne riešiť vzniknuté situácie.

Spoločnosť Silverside, a.s. bola založená v novembri roku 2015.
Víziou spoločnosti je budovať stabilnú a serióznu spoločnosť, ktorá bude poskytovateľom spotrebiteľských úverov/pôžičiek na Slovensku.
Spoločnosť svojimi službami a produktovým portfóliom spĺňa všetky legislatívne požiadavky, zároveň je schopná osloviť širokú skupinu klientov a zabezpečiť ich individuálne potreby v oblasti financovania.
Cieľom spoločnosti je poskytovať klientom prvotriedne služby a budovať si dobré meno na trhu.
Spoločnosť vedie tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií a obchodu. Na dosiahnutie svojich cieľov využíva skúsenosti v oblasti osobného predaja prostredníctvom spolupracujúceho samostatného finančného agenta Silverside Financial services, s.r.o. a jeho siete finančných sprostredkovateľov registrovaných v Národnej banke Slovenska v podregistri úvery.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2700914  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 800,- EUR