Predavačka šperkov

SILVERIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.05.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj šperkov. Hľadáme predavačky na trvalý pracovný pomer aj na brigádu poprípade dôchodkyne aj študentky do novootvorenej predajne so šperkami v AQUARIO – SHOPPING CENTER, Nové Zámky. Náplň práce: predaj tovaru, obsluha pokladne, vybavovanie reklamácií, vedenie skladovej evidencie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € +odmeny+príplatky za soboty a nedele , brigáda 3,00 €/h+odmeny+príplatky za soboty a nedele

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti. Je potrebné uviesť, či máte záujem o plný uväzok, alebo o brigádu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním svojich materiálov zároveň dávate súhlas s možnosťou ponechať si ich v našej databáze, s tým, že nebudú poskytnuté tretej strane. Ak s tým nesúhlasíte, uveďte to v žiadosti a materiály Vám budú vrátené alebo skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Komunikatívnosť a zodpovednosť.

Maloobchod so šperkami. Na Slovensku má naša spoločnosť 6 predajní.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Fialková 5
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 1167210   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 € +odmeny+príplatky za soboty a nedele , brigáda 3,00 €/h+odmeny+príplatky za soboty a nedele