Predavačka šperkov brigádnička

SILVERIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06.03.2024
4,31 EUR/hod.Ponúkame príplatky za víkendy, odmeny podľa predaja do 60€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj šperkov. Hľadáme predavačku do predajne so šperkami do Priora v Banskej Bystrici na 20 hodín týždenne. Náplň práce: predaj tovaru, obsluha pokladne. Práca je vhodná aj pre študentky a dôchodkyne.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním svojich materiálov zároveň dávate súhlas s možnosťou ponechať si ich v našej databáze, s tým, že nebudú poskytnuté tretej strane. Ak s tým nesúhlasíte, uveďte to v žiadosti a materiály Vám budú vrátené alebo skartované.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Komunikatívnosť a zodpovednosť. Prax vítaná.

Maloobchod so šperkami. Na Slovensku má naša spoločnosť 6 predajní so šperkami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1167210  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,31 EUR/hod.