Vodič autobusu v Nemecku

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Würzburg, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11,38 EUR/hod.+ 50,00€ netto / odpracovaný deň príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič autobusu na prímestských linkách
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- záujemcovia bez znalosti nemeckého jazyka majú možnosť od januára 2022 absolvovať intenzívny kurz nemčiny v Nemecku. Náklady vo výške 220€ za kurz si platí záujemca o prácu a tieto sú mu následne preplatené po nastúpení do práce.

- mzda 11,38€ hod / brutto + 50,00€ netto / odpracovaný deň príplatok
- týždenné zálohy
- ubytovanie si hradí zamestnanec, je odrátané zo mzdy
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- podpora od našeho tímu

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky, aby zasielali svoje štruktúrované životopisy v slovenskom a nemeckom jazyku.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Renomované dopravné nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- PODMIENKA - komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore – nutná
- vlastné auto
- samostatná práca
- flexibilita, schopnosť teamovej práce

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3278279  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 11,38 EUR/hod.