Montér vzduchotechniky v Nemecku

SILVERHAND Slovakei s.r.o.

Miesto práce
Halle / Saale, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11,15 EUR/hod.+ 7,00€ / hod netto príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a demontáž vetracích, chladiacich a klimatizačných systémov
- údržba a servis klimatizačných a chladiacich systémov
- samostatná práca
- práca vhodná pre dvojice

- mzda 11,15€ / hod brutto + 7,00€ / hod netto príplatok
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- náklady na ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu
- možnosť práce aj pre dvojice

Životopis zasielajte prosím v slovenskom alebo v nemeckom jazyku. Email: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomované, stabilné nemecké spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

montér klimatizačných systémov, mechanik strojov a zariadení

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- PODMIENKA komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- ukončené odborné vzdelanie – montér klimatizačných systémov, mechanik strojov a zariadení
- prax v odbore
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
- vlastné auto

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.
ID: 3070337  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 11,15 EUR/hod.