Sestra v očnej ambulancii

SILOE, s.r.o.

Miesto práce
Očné centrum dr. Böhma, Astrová, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018 alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v očnej ambulancii
práca s diagnostickými prístrojmi
manažment pacienta

- práca v očnom centre, ktoré vykonáva najvyšší počet operácií sivého zákalu v SR
- perspektíva dlhodobého zamestnania, osobného a profesijného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie
- stabilný a príjemný kolektív
- ročný wellness a fitness program hradený zamestnávateľom
- zľavy na nákup v optike

Predpokladaný termín nástupu na pracovnú pozíciu je 1.3.2019. Na základe vzájomnej dohody je možné termín nástupu zmeniť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.3.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotná škola

V Očnom centre Dr. Böhma nám záleží na profesionálnom, ľudskom a priateľskom prístupe k našim pacientom. Ku každému pristupujeme ako k členovi našej rodiny. Nadšenie a radosť z práce, ochota učiť sa nové veci sú pre nás rovnako dôležité ako ostatné odborné predpoklady.

Očné centrum Dr. Böhma vzniklo v roku 2003 ako druhé súkromné očné pracovisko na Slovensku.
Kvalitná očná starostlivosť, najmodernejšie technológie a rodinný prístup k pacientom je našim poslaním. Špecializujeme sa na operácie sivého zákalu, ročne vykonávame viac než 2000 zákrokov.
Venujeme sa operáciám sietnice a sklovca, laserovým excimerovým operáciám dioptrií a komplexným očným vyšetreniam.

Súčasťou Očného centra Dr. Böhma sú:
Očné centrum Dr. Böhma v Bratislave
Očná ambulancia Dr. Böhma v Pezinku
Očná ambulancia Dr. Böhma v Senci
Očná optika Dr. Böhma v Bratislave
Očná optika Dr. Böhma v Pezinku

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Siloe, s.r.o.
Mládežnícka 12
841 10 Bratislava

Kontakt

ID: 3596337   Dátum zverejnenia: 8.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050