Asistent/ka pre office a zákaznícky servis

Silke s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
17.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiacMzda je za cca 2/3 pracovný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratíva
o Starostlivosť o kancelársku agendu firmy
o Práca s faktúrami, objednávkami, zmluvami (príprava pre účtovníctvo)
o Organizácia mítingov
o Komunikácia s obchodnými partnermi
o Nákup kancelárskych potrieb a iného vybavenia

Zákaznícky servis
o Zákaznícka podpora pre e-shop
o Emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
o Monitorovanie objednávok

Predpokladaný úväzok na 2/3, časom bude rásť. Miesto výkonu práce je kancelárii spoločnosti v BratislavePetržalke na Úderníckej ulici.

Progresívny malý kolektív, rodinná atmosféra, flexibilita.

Záujemkyne a záujemcovia prosím pošlite svoj životopis a krátky motivačný text (max 5 viet).

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office, najmä Word, Excel, Outlook - Pokročilý
Vyjadrovacie schopnosti v komunikácii s klientom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Univerzálne zručnosti
• Otvorená myseľ
• Entuziazmus
• Cieľavedomosť so zmyslom pre detaily
• Samostatnosť pri plnení úloh

Spoločnosť Silke s.r.o. je slovenský výrobca prírodnej kozmetiky noili, ktorá sa vracia k jednoduchosti, čerstvosti a čistote. Je plná vzácnych olejov, vitamínov, omega mastných kyselín a antioxidantov s vytvorená pre radosť z pleti, s láskou k prírode a s rešpektom k vede.

Viac info nájdete na: www.noilibeauty.com.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4072353  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac