Odborný asistent riaditeľa montáže

SLOVAKIAN WOOD, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment stavieb a koordinácia prác stavebných majstrov z kancelárie v Lučenci a aj priamo na stavbe formou služobných ciest v pridelenom regióne (1x za týždeň), zodpovednosť za dodržiavanie termínov stavebných prác, odovzdávanie stavieb po ukončení všetkých prác, reporting, administratíva, spolupráca s obchodným úsekom a výrobným závodom.

Nástupný plat sa zvyšuje podľa podaného výkonu a už po získaní minimálnych skúseností môže byť priznaná pohyblivá zložka mzdy a ešte aj stimulačná zložka (provízie). Poskytujeme odmeny za získanie spolupracovníka, za získanie klienta, služobný telefón a služobné auto, zaškolenie a ďalšie odborné školenia.

Výsledkom našej práce je špičkový produkt, ktorý je momentálne na trhu bezkonkurenčný a spĺňa náročné kritéria, používame systém s certifikátom kvality, ktorý prináša ročne niekoľko stovkám klientov nové domy.
Ponúkame:
- prácu na dobu neurčitú v silnej spoločnosti , pôsobiacej na trhu SR, v EÚ a v ďalších krajinách mimo EÚ,
- sústavné rozvíjanie kreativity a ostatných pracovných schopností,
- možnosť stať sa členom dynamického a príjemného kolektívu,
- motivačné pracovné prostredie.
Požadujeme:
- lojálny a čestný prístup k práci, ku spoločnosti a ku klientom,
- plnenie zverených úloh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Aspoň minimálne skúsenosti so stavebnou činnosťou a schopnosť čítania technickej dokumentácie sú nutné, v prípade dostatočnej praxe sa nevyžaduje vzdelanie so stavebným zameraním.

Spoločnosť Silicate World, s.r.o. pôsobí na slovenskom, ako i zahraničnom stavebnom trhu od roku 2004, jednou z jej hlavných činností je výroba a montáž domov bezkonkurenčnou metódou stenových blokov, vyrobených z prírodného materiálu na báze silikátových komponentov, okrem iného sa zaoberá vývojom a výrobou anorganických sorbentov, a spracovaním prírodných surovín, a pod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446592  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600