Miesto práce
Slovanská, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac(5,51 €/hod., + 0,86 €/hod. výrobný príplatok, + mesačný bonus do výšky 200 € podľa skúseností, kvality, + príplatky za prípadnú prácu v noci, sobotu, nedeľu, 4-zmenku )

Operátor vysokozdvižného vozíka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha vysokozdvižných, paletových a vychystávacích vozíkov,
  • príjem tovaru do skladu, kontrola a uloženie tovaru do skladu, skenovanie tovaru,
  • príprava tovaru na vyskladnenie, zabezpečenie nakládky /vykládky na dopravné prostriedky,
  • zásobovanie výrobných liniek materiálom zo skladu,
  • odoberanie výrobkov z liniek a ich následné zaskladnenie

  • 13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
  • zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
  • zabezpečenie dopravy v prípade mimoriadnej potreby práce mimo pracovné dni
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne osobne na vrátnici spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia s možnosťou prehliadky pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

platný preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka - NUTNÉ !
zodpovednosť, spoľahlivosť,
znalosť práce so scanerom
ochota pracovať na 3, prípadne 4 zmeny ( 7,5 hodin)

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Hudcovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4798640  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac