Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
780 - 1 000 EUR/mesiacbonusy do výšky 200 €, 13. a 14. mzda, každá 100 % priemernej mzdy

Operátor výroby (jednica)/Pracovník vo výrobe jemných obalov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

triedenie a optická kontrola výrobkov,
vykonávanie baliacich a manipulačných prác,
základná obsluha strojov,

  • 13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
  • zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
  • zabezpečenie dopravy v prípade mimoriadnej potreby práce mimo pracovné dni
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne osobne na vrátnici spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

výroby, prípadne zaškolíme priamo na pracovisku

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na 3 zmeny / 37,5 hodiny týždenne,
zodpovednosť
samostatnosť
spoľahlivosť

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Hudcovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4531613  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac