Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Ihneď, ak hľadáš stabilnú prácu v týchto neistých časoch ! Pracujeme v 7,5 hodinových zmenách/ 37,5 hod. týždenne, na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
1 300 EUR/mesiac( 850 € + bonus 350 € záleží na kvalifikácii + príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu )

Nastavovač - Zoraďovač lisov, strojov a zariadení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha, nastavovanie a zoraďovanie lisov, výrobných strojov a zariadení na výrobu dien a viečok pre konzervy
  • zabezpečenie plynulého chodu lisovacej linky
  • kontrola výrobných parametrov linky
  • určenie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov
  • vykonávanie drobných mechanických opráv lisov a strojov
  • dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia

  • 13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
  • zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
  • zabezpečenie dopravy v prípade mimoriadnej potreby práce mimo pracovné dni
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne osobne na vrátnici spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia s možnosťou prehliadky pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik strojov a zariadení - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

Kvalitné zaškolenie prebehne priamo na pracovisku.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • zmysel pre detail
  • technické myslenie

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
Tel.: +421911806135
E-mail: poslať životopis
ID: 4000856  Dátum zverejnenia: 17.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac