Tlačiar/Lakovač

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,94 EUR/hod.mesačný bonus do výšky 200 € príplatky v zmysle ZP za sobotu 1,67 €/hod., za nedeľu 3,34 €/hod., v noci 1,34 €/hod., kompenzácia za sťažený výkon práce 0,67 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) obsluha lakovacieho stroja, dvoj farebného ofsetového tlačiarenskeho stroja a obsluha zariadení k ním prislúchajúcich
b) nastavenie strojov pre dosiahnutie predpísanej kvality lakovania a kvality tlače
c) vizuálna kontrola lakovania / tlače podľa predpísaných parametrov a štandardov
d) odstraňovanie nedostatkov v súlade s technologickými postupmi,
e) primárna údržba zariadenia (čistenie a kontrola podľa základných ukazovateľov)
f) udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S

práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
možnosť profesijného a mzdového rastu
prac. čas 37,5 hod./týždenne
práca na 3 zmeny, prípadne 4 zmeny
v prípade 4 zmenky, príplatky za nepretržitú prevádzku 5 € za prac. zmenu,
dovolenková a vianočná mzda, každá vo výške 100 % priemernej mzdy vyplácaná v májovej a novembrovej výplate.
príspevok na DDS, športové a kultúrne podujatia

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, pošlite svoje CV, prípadne príďte osobne do sídla spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

tlačiar, polygraf, lakovač

Počet rokov praxe

potlač, lakovanie plechov
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny

Vznik výroby jemných plechových obalov v Novom Meste nad Váhom sa datuje do roku 1936, avšak Obchodný názov Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je datovaný od 1.4.2011, keď skupina Vogel & Noot prešla v decembri 2010 do rúk nového vlastníka, a to americkej skupiny Silgan. Po sedemdesiatych rokoch tak v názve prestal figurovať názov OBAL.
Predmetom výrobnej činnosti firmy Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je výroba jemných plechových obalov a uzáverov na poháre. Súčasný výrobný sortiment je veľmi rozmanitý a tvoria ho napr.:
konzervové a technické obaly, kanistre, kónické a veľko objemové plechovky pre potravinársky a chemický priemysel, viečka zo závitovým uzáverom, okrasné obaly, ...

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovanská 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
E-mail: poslať životopis
ID: 3911045  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,94 EUR/hod.