5,3 - 9,53 EUR/hod.

Elektrotechnik

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba a opravy elektrických strojov a zariadení počas prevádzky ( výrobné linky, dopravné zariadenia, manipulátory, obrábacie stroje),
- Vykonávanie periodickej a preventívnej údržby vyhradených technických elektrických zariadení,
- Kontrola a údržba bezpečnostných systémov výrobných zariadení,
- Inštalácia nových strojov a zariadení, výrobných liniek,
- Vykonávanie montáží a opráv technických zariadení budov, elektrických rozvodov a osvetlenia,
- Spolupráca pri odstraňovaní nedostatkov vyplývajúcich z revíznych správ,
- Vykonávanie meraní pomocou elektrických a elektronických meracích prístrojov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy 4,70 €/ hod. + 0,60 €/hod. za prácu vo výrobnom prostredí + 200 €/mesačne bonus za pracovné výsledky, + príplatky za prácu v noci 1,20€/hod., + práca v sobotu 1,50 €/ hod., + práca v nedeľu 3,-€/hod.,

13. a 14. plat vo výške jedného priemerného platu
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevky na športové a kultúrne podujatia
teambuildingy
Mikulášsky a vianočný večierok

pracujeme v 7,5 hodinových pracovných zmenách/ 37,5 hod. týždenne, na 3 pracovné zmeny (ranná, poobedná, nočná)
výnimočne 4 zmenka: príplatok vo výške 5 € na pracovnú zmenu (2 dni ranná, 2 dni pobedná, 2 dni nočná, 2 dni voľno) tiež 7,5 hod. pracovné zmeny (napr. 20 zmien +100 €)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

odborná spôsobilosť § 21, § 22
zodpovednosť,
spoľahlivosť,
technické myslenie,

Vznik výroby jemných plechových obalov v Novom Meste nad Váhom sa datuje do roku 1936, avšak Obchodný názov Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je datovaný od 1.4.2011, keď skupina Vogel & Noot prešla v decembri 2010 do rúk nového vlastníka, a to americkej skupiny Silgan. Po sedemdesiatych rokoch tak v názve prestal figurovať názov OBAL.
Predmetom výrobnej činnosti firmy Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je výroba jemných plechových obalov a uzáverov na poháre. Súčasný výrobný sortiment je veľmi rozmanitý a tvoria ho napr.:
konzervové a technické obaly, kanistre, kónické a veľko objemové plechovky pre potravinársky a chemický priemysel, viečka zo závitovým uzáverom, okrasné obaly, ...

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovanská 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
E-mail: poslať životopis
ID: 3783553   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 4,70 €/ hod. + 0,60 €/hod. za prácu vo výrobnom prostredí + 200 €/mesačne bonus za pracovné výsledky, + príplatky za prácu v noci 1,20€/hod., + práca v sobotu 1,50 €/ hod., + práca v nedeľu 3,-€/hod.,