Pracovník v tlačiarni

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,7 € / hod + bonus do výšky 200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava výroby nových tlačových foriem a ich kontrola
priebežná kontrola kvality tlače
nastavovanie tlačiarenských strojov a ich udržiavanie v prevádzkovom stave
dodržiavanie správnych technologických postupov
práca na 3 zmeny

práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
možnosť profesijného a mzdového rastu
prac. čas 37,5 hod./týždenne
príplatky za nočné zmeny, sobotu, nedeľu a nepretržitú prevádzku
dovolenková a vianočná mzda vo výške priemernej mzdy
príspevok na DDS, športové a kultúrne podujatia

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, pošlite svoje CV. My Vás budeme určite kontaktovať. Prípadne príďte osobne do sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

tlačiar, polygraf

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny

Vznik výroby jemných plechových obalov v Novom Meste nad Váhom sa datuje do roku 1936, avšak Obchodný názov Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je datovaný od 1.4.2011, keď skupina Vogel & Noot prešla v decembri 2010 do rúk nového vlastníka, a to americkej skupiny Silgan. Po sedemdesiatych rokoch tak v názve prestal figurovať názov OBAL.
Predmetom výrobnej činnosti firmy Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s. je výroba jemných plechových obalov a uzáverov na poháre. Súčasný výrobný sortiment je veľmi rozmanitý a tvoria ho napr.:
konzervové a technické obaly, kanistre, kónické a veľko objemové plechovky pre potravinársky a chemický priemysel, viečka zo závitovým uzáverom, okrasné obaly, ...

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovanská 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
E-mail: poslať životopis
ID: 3496888   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,7 € / hod + bonus do výšky 200