Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
4,7 - 5,3 EUR/hod.4,7 € / hod + bonus do výšky 200 € + kompenzácia za sťažený výkon práce 0,60 €/hod. + príplatky sa sobotu 1,50 €/ hod., nedeľu 3,-€/hod., v noci 1,20€/hod.,

Tlačiar/lakovač

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava výroby nových tlačových foriem a ich kontrola
priebežná kontrola kvality tlače
nastavovanie tlačiarenských strojov a ich udržiavanie v prevádzkovom stave
dodržiavanie správnych technologických postupov

práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
možnosť profesijného a mzdového rastu
prac. čas 37,5 hod./týždenne
práca na 3 zmeny, prípadne 4 zmeny
v prípade 4 zmenky, príplatky za nepretržitú prevádzku 5 € za prac. zmenu,
dovolenková a vianočná mzda vo výške 100 % priemernej mzdy
príspevok na DDS, športové a kultúrne podujatia

Ak sa chcete stať súčasťou nášho tímu a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, pošlite svoje CV. My Vás budeme určite kontaktovať. Prípadne príďte osobne do sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

tlačiar, polygraf

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
ochota pracovať na zmeny

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
Tel.: +421911806135
E-mail: poslať životopis
ID: 3496888  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,7 - 5,3 EUR/hod.4,7 € / hod + bonus do výšky 200 € + kompenzácia za sťažený výkon práce 0,60 €/hod. + príplatky sa sobotu 1,50 €/ hod., nedeľu 3,-€/hod., v noci 1,20€/hod.,