Personalista - zastupovanie počas MD/RD

Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné spracovávanie personálnej agendy (vrátane zverejňovania pracovných ponúk, absolvovania pohovorov, spracovávania dokumentov v zmysle Zákonníka práce, interných smerníc a ostatných zákonov, od samotného vzniku pracovného pomeru až po jeho zánik)
• zastupovanie mzdovej účtovníčky ( dochádzky, prekážok v práci, PN, zrážok z miezd, náhrad škôd, nepeňažných príjmov, odmien, daňových bonusov, výplatných pások, rekapitulácií, príkazov na úhradu, spracovanie výkazov do poisťovní a na DÚ, ročných zúčtovaní a poskytovanie poradenstva v oblasti miezd)
• evidencia a archivácia zamestnaneckých záznamov
• poskytovanie podkladov pre mzdové oddelenie (dochádzka, PN, OČR, dovolenky, lekárske prehliadky a pod.)
• starostlivosť o agendu preventívnych prehliadok (vstupné a periodické)
• predvýber kandidátov na základe CV
• monitoring úspešnosti onboardingu a adaptačného procesu nových ZC
• riešenie požiadaviek dočasne pridelených zamestnancov
• v spolupráci s vedúcimi oddelení identifikovať potenciál a priestor pre ďalší rozvoj ZC.
• spolupráca s kolegami v rámci HR tímu a podieľanie sa na realizácií ďalších HR procesov
• vyhotovovanie prehľadov o činností oddelenia a reportov pre potreby priameho nadriadeného a manažment spoločnosti

pružný pracovný čas
13. a 14.plat v 100% výške
príspevok na DDS
športové a kultúrne podujatia
teambuildingy
Mikulášsky a vianočný večierok
príspevok na dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomické

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť
pozitívne vystupovanie
komunikatívnosť
flexibilita
bezúhonnosť
proaktivita
chuť učiť sa nové veci

Medzinárodná spoločnosť Silgan Metal Packaging so sídlom v Novom Meste nad Váhom zaoberajúca sa výrobou jemných plechových obalov pre potravinársky a chemický priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Slovanská 1417/18
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3354006   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900