Miesto práce
Slovanská 1417/18, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Zákl.tarifa a prémie 2,95 Eur/hod + mesačný dochádzkový bonus + 13. a 14.plat v 100% výške

Operátor výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulačné práce vo výrobe konzerv
  • práca na rôznych pozíciách
  • výstupná kontrola produktov
  • práca v 3 zmennej prevádzke

13. a 14.plat v 100% výške
príspevok na DDS
športové a kultúrne podujatia
teambuildingy
Mikulášsky a vianočný večierok
príspevok na dovolenku

Informácie o výberovom konaní

práca na trvalý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek min.18 rokov

Predmetom našej výrobnej činnosti je výroba jemných plechových obalov – plechovíc pre potravinársky a chemický priemysel. Sme súčasťou celosvetového koncernu Silgan, ktorý prevádzkuje viac ako 100 výrobných závodov v Severnej a Južnej Amerike, Európe a Ázii.
Náš závod v Novom Meste nad Váhom má už viac ako 80 – ročnú históriu. Do roku 2011 bol známy pod názvom OBAL. Dnes sme svetový výrobca a aj v čase pandémie sme strategickým dodávateľom mnohých potravinárskych spoločností. Zabezpečujeme stabilitu a istotu svojim zamestnancom i všetkým spotrebiteľom.
Pracujeme ako jeden globálny tím, ktorý vzájomne prináša to najlepšie. Ak chcete rásť a rozvíjať sa ako súčasť nášho tímu, ktorý formuje priemyselné odvetvie, tak hľadáme práve Vás.

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke www.silgan-praca.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica MARADÍKOVÁ
Tel.: +421911806135
E-mail: poslať životopis
ID: 2964237  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zákl.tarifa a prémie 2,95 Eur/hod + mesačný dochádzkový bonus + 13. a 14.plat v 100% výške