Výrobný manažér

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiacod 2 100 EUR/brutto mesačne podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie personálu výrobného úseku (operátori, majstri, vedúci výroby, údržbár, vývojoví technici), stanovenie a kontrola úloh s prihliadnutím na ich prínos pre spoločnosť, efektivitu a pridanú hodnotu pre spoločnosť.
• Príprava a realizácia školiacich programov pre pracovníkov úseku (operátori, vedúci výroby, technici) tak, aby tieto programy boli vhodné, úspešné a priniesli požadovaný efekt.
• Účinné riadenie výrobného procesu, plánovanie realizácie výrobných zákaziek s cieľom expedovať výrobky v stanovenom termíne a požadovanej kvalite.
• Motivovanie a rozvoj všetkých pracovníkov výrobného úseku prostredníctvom plánu školení s pravidelným hodnotením jednotlivých pracovníkov a vedenie denných aj týždenných porád.
• Analyzovanie efektívnosti práce a uplatnenie metód na jej sústavné zvyšovanie.
• Monitorovanie výrobných KPI pre výrobu a údržbu so zabezpečením motivačných cieľov.
• Koordinovanie údržby výrobných zariadení a objektov.
• Udržiavanie implemenovaného systému 5S, aktivít štíhlej výroby a zdokonalenie súčasného systému v právomoci výrobného manažéra.
• Koordinácia práce zhotovovania prototypov a vývojových technikov.
• Zúčastňovanie sa manažérskych porád s účasťou na manažérskych rozhodnutiach.
• Zabezpečiť, aby všetky ISO štandardy a kvality/environmentálne manažérske systémy boli udržiavané v rámci výroby, participovanie na interných/externých auditoch.

• Tréningový plán vrámci spoločnosti
• Príspevky zo Sociálneho fondu pri narodení dieťaťa, pri svadbe, životných jubileách a odchode do dôchodku
• ‘Family day’ pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
• Vianočný večierok
• Dotované teplé nápoje so Sociálneho fondu
• Parkovanie pred budovou spoločnosti na stráženom parkovisku
• Jednozmenná prevádzka
• Príspevok zamestnávateľa na DDS až do výšky 3% z hrubej mzdy
• Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec zákona

Vopred ďakujeme uchádzačom za zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

• Vysokoškolské, resp. stredoškolské vzdelanie technického smeru, alebo adekvátne pracovné skúsenosti.
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti a skúsenosť v jednaní s ľuďmi, dodávateľmi a ostatnými externými partnermi podľa požiadavky.
• Minimálne 3 roky praxe vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej pozícii.
• Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku – slovom a písmom.
• Dobré organizačné schopnosti s dôrazom na dôsledné plnenie pokynov.
• Znalosť systému ISO 9001, ISO 14001 a prípadne ISO 13485.
• Znalosť práce s PC MS Office na užívateľskej úrovni.

Firma Silcotec Europe, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004, je súčasťou skupiny spoločností VOLEX. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Družstevná 14
945 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Linda Pintérová
E-mail: poslať životopis
ID: 711220  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac