Administrátor pre technický úsek

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
31.03.2023
915 EUR/mesiacZákladná mzda od 915€++ brutto( základná mzda závisí od zručností a skúsensotí kandidáta) + mesačné výkonnostné odmeny až do 20% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie administratívnej podpory inžinierskemu oddeleniu
Príprava procesného listu /pracovného návodu/ a určovania jednotlivých montážnych krokov (v programe: power point,excel)
Spracovanie a implementácia zmien na základe zistení a požiadaviek výroby
Pokročilá zdatnosť v programe Power point, MS Excel, MS office
Techniké zameranie

Tímový hráč
Cit pre detail
Otvorený a pripravený realizovať nové nápady
Flexibilný a pozitívny prístup ku každodenným povinnostiam a tréningom

Výhody:
Znalosť angličtiny a dobrá znalosť odbornej terminológie v angličtine
Znalosť noriem/špecifikácií v káblovom priemysle
Počítačová gramotnosť (MS-Word, Excel, Power Point, Internet/E-mail)

stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (nadnárodná spoločnosť s viac ako 15 ročnou históriou)
každoročné zvyšovanie miezd
práca na plný úväzok do kmeňového stavu
5 dňový pracovný režim (pondelok -piatok), pracovná doba 07.00-15.30
STRAVNÉ LÍSTKY - 5,10eur/deň
PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, až vo výške 3% z hrubej mzdy
PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
DOBRÉ NÁPADY - oceníme Vaše nápady, zlepšováky - 15EUR/dobrý nápad
KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý - Talent management
REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275EUR
FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
OBČERSTVENIE počas celého dňa - dotované zamestnávateľom
VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
OVOCIE - každý piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Techniké, Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Silcotec EUROPE (SK) s.r.o. v Komárne, je špecializovaným výrobným závodom v rámci divízie Integrated Manufacturing Services celosvetoto pôsobiacej spoločnosti Volex, ktorá vyrába káblové zostavy na mieru a riešenia na zostavenie skríň pre našich zákazníkov, ktorí pôsobia predovšetkým v medicínskom sektore.
Na Slovensku naša spoločnosť pôsobí už 20-ty rok, sme stabilná, rýchlo rastúca spoločnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Erika Tormaová, MBA
Tel.: +421 948 021 780, +421917798951
E-mail: poslať životopis
ID: 4509380  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 915 EUR/mesiac