Test operátor - dvojzmenná prevádzka

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
983 EUR/mesiacMzda od 894 € v hrubom, finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta (základná mzda + príplatok za druhú zmenu) + výrobný výkonnostný bonus max. do výšky 20% + stravné lístky + DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za elektrické testovanie výrobkov podľa dokumentácie interného postupu
  • dodržiavanie požadovanej kvality a efektivity podľa denných priorít
  • dodržiavanie všetkých požiadaviek BOZP
  • dodržiavanie poriadku na svojom pracovisku, technická podpora v rámci oddelenia
Vyhláška §21 - výhodou

Práca sa vykonáva v sede, v klimatizovanom prostredí a príjemnom kolektíve.

  • zmeny : ranná 06:00 - 14:00 poobedná 14:00 - 22:00
  • poobedná zmena platená nad rámec zákona
  • výrobný mesačný bonus do výšky 20% z hrubej mzdy
  • stravné lístky podľa zákona, rekreačný príspevok, atď.
  • príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus a veľa ďalších benefitov, ktoré Vám radi predstavíme osobne alebo telefonicky

Svoje žiadosti a profesiový životopis zasielajte mailom. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky a to telefonicky alebo mailom. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 ods. 3 citovaného zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2 roky praxe s káblovou výrobou a 1 rok praxe ako test operátor káblových zväzkov

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Vidová
Tel.: +421948021780
E-mail: poslať životopis
ID: 4410553  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac