Reagujte bez životopisu

Junior IT specialist/ ponuka vhodná aj pre absolventov

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 089 EUR/mesiacHrubý nástupný plat pre absolventov od 1089,-eur ( základný nástupný plat sa odvíja od zručností a schopností uchádzača) + polročný bonus 7,5%, vyplácaný každý polrok + stravné a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia a konfigurácia nového hardvéru (pracovná stanica, monitor, testery, bezpečnostné systémy)
• Riešenie rôznych problémov používateľov
• Zlepšovanie a udržiavanie aktuálnej dokumentácie
• Inštalácia a udržiavanie aktuálnych aplikácií/serverov
• Vedenie zásob a údržba IT majetku spoločnosti.
• Správa používateľských oprávnení a skupín
• Riešenie problémov s tlačiarňami
• Správa používateľov aktívneho adresára, pracovných staníc, VPN a riadenia prístupu
• Riešenie problémov s tlačou štítkov a príležitostné vytváranie nových šablón štítkov
• Pomoc s 2D technickými výkresmi a 3D modelmi pre výrobu a údržbu

  • stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (práca aj počas
COVID bez prerušenia)
  • každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich
ďalšie zvyšovanie
  • práca na plný úväzok do kmeňového stavu
  • 5 dňový pracovný režim (pondelok -piatok), pracovná doba 07.00-15.30
  • DOPRAVA v štádiu riešenia
  • STRAVNÉ LÍSTKY - najedzte sa v jedálni iba za 1.30eur, ostatné Vám
platí zamestnávateľ do výšky 4.50eur/deň
  • PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 3% z
hrubej mzdy
  • NÁHRADNÉ VOĽNO - možnosť čerpania si v rámci pracovného
konta
  • PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
  • DOBRÉ NÁPADY - oceníme Vaše nápady, zlepšováky - 15EUR/dobrý
nápad
  • KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
  • VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
  • REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275EUR
  • FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
  • OBČERSTVENIE počas celého dňa - dotované zamestnávateľom
  • VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
  • OVOCIE - každý piatok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Windows 10 adminitration - Pokročilý
LAN/WAN network administration - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
3D modeling - Pokročilý
2D technical drawing - Pokročilý
MS active directory - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom vhodného kandidáta je samostatnosť a zodpovedný prístup k zabezpečovaniu kvality, ambicióznosť, asertivita, adaptabilita, chuť sa vzdelávať v danej oblasti!
V našej spoločnosti máte zabezpečený kariérny a osobnostný rast!

Firma Silcotec Europe, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2004, je súčasťou skupiny spoločností VOLEX. S 10 továrňami na celom svete a viac ako 6500 zamestnancami. Sme druhým najväčším výrobcom napájacích káblov na svete. Naša továreň v Komárne sa špecializuje na výrobu malých až stredných objemov lekárskych, high tech a elektromechanických zostáv.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Svetlana Girová
Tel.: +421948021780
E-mail: poslať životopis
ID: 4398023  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 089 EUR/mesiac