Elektrotechnik - Test technik (absolventi s maturitou)

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
1 125 EUR/mesiacNástupný plat od 1015EUR/brutto mesiac+ príplatok za poobedňajšiu smenu 20% (max do výšky 110€ brutto), finálna mzda závisí na skúsenosti a zručnosti kandidáta, mesačný bonus až do výšky 20% zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Radi sa učíte nové veci ?
  • Viete používať multimeter na meranie odporu, skratu či zistiť prerušené spojenie ?
  • Pojmy ako dioda, rezistor, vodič, spájkovanie nie sú vám cudzie ?
  • Ako bonus máte aj elektrotechnické vzdelanie ?
  • Máte logické myslenie a riešenie problémov beriete ako výzvu ?
  • Ovládate prácu na PC a základy anglického jazyka ?

Čo Vám vieme poskytnúť?
stabilná rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou (práca aj počas COVID bez
prerušenia)
každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich ďalšie zvyšovanie
práca na plný úväzok do kmeňového stavu
5 dňový pracovný režim (pondelok - piatok), na 2 zmeny: 6.00-14.15, 14.15-22.30
NADČASY - možné nadčasy aj v sobotu, nadčasy vyplácané podľa Zákonníka práce,
mimoriadne nadčasy sú riešené individuálne
STRAVNÉ LÍSTKY - stravné lístky vo výške 5,10 Eur
MESAČNÉ BONUSY (výrobný bonus do výšky 20% zo základnej mzdy)
NÁSTUPNÝ BONUS - 175 EUR (vyplácaný po skúšobnej dobe)
PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 2,5 % - 3% z hrubej mzdy
NÁHRADNÉ VOĽNO - možnosť čerpania si v rámci pracovného konta
PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
DOBRÉ NÁPADY - oceníme Vaše nápady, zlepšováky - 15EUR/dobrý nápad
KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
REKREAČNÉ POUKAZY - preplácame do výšky 275 EUR podľa platnej legislatívy
FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
OBČERSTVENIE - kávomat, automat s nápojmi a občerstvením
VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
OVOCIE - každý piatok
PRACOVNÁ obuv, oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná pre absolventa s ukončeným vzdelaním v odbore elektrotechnika (SŠ,VŠ)

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Edina Leikertová
Tel.: +421948021780
E-mail: poslať životopis
ID: 4041851  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 125 EUR/mesiac