Servisný technik (technik údržby strojov a zariadení), dvojzmenná prevádzka

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
1 340 EUR/mesiacmzda od 1031€+ (na základe skúsenosti kandidáta) + príplatok za 2. zmenu + mesačný výrobný bonus až do výšky 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie preventívnej údržby a včasnej opravy výrobných zariadení vo firme vyrábajúcej káblové zväzky
  • zabezpečenie inštalácie a nastavenie nových strojov alebo zariadení
  • optimalizácia výroby v prípade strojovej odstávky
  • projektové práce – generálne opravy, modernizácia a prestavba strojoveho vybavenia, vrátane procesových úprav
  • diagnostika a efektívne riešenie nástrojových chýb
  • komunikácia s externými konzultantmi ohľadne revízie elektrických zariadení a požiarnej ochrany
  • spolupráca s technickým oddelením pri špecifikovaní potrebných nástrojov
  • vedenie menšieho tímu (2-4 ľudí)

Čo Vám vieme poskytnúť?

  • stabilná rýchlo rastúca spoločnosť s dlhodobou históriou
  • každoročné zvyšovanie mzdy
  • práca na plný úväzok do kmeňového stavu, žiadna agentúra
  • 5 dňový dvojzmenný pracovný čas (pondelok - piatok)
  • pracovná doba ranná : 06:00 - 14:00 poobedná : 14:00 - 22:00
  • stravné lístky v hodnote 5,85 €/deň
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške až 2,5 % - 3% z
hrubej mzdy
  • príspevky pri dôležitých životných udalostiach
  • možný kariérny rast, vzdelávanie a školenie zamestnancov
  • rekreačné poukazy preplácame do výšky 275 €
  • firemné akcie, rodinné oslavy - pretože na našich zamestnancoch nám zaleží
  • nástupný bonus - 175 EUR (vyplácaný po skúšobnej dobe)
  • dobré nápady - oceníme Vaše nápady, zlepšováky
  • vitamínové balíčky a mnoho ďalších benefitov, ktoré radi predstavíme na osobnom stretnutí

Ďakujem všetkým kandidátom za zaslanie životopisu, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • technické myslenie a následné využitie v praxi
  • samostatnosť
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý PODMIENKA

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Vidová
Tel.: +421948021780
E-mail: poslať životopis
ID: 3655037  Dátum zverejnenia: 8.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 340 EUR/mesiac