Reagujte bez životopisu

Hľadáme skladníka do nášho tímu - stabilná Práca, príjemné prostredie

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Komárno
Termín nástupu
dohodu
803 EUR/mesiacmzda od 803eur (základná mzda sa odvíja od skúsenosti a zručnosti kandidáta) + príplatok za 2. zmenu 10% + výrobný bonus vyplácaný mesačne do 20% + stravné + nástupný bonus 175eur (po uplynutí skúšobnej doby) + DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzicky zdatného, aktívneho kolegu, ktorý má skúsenosti s prácou v sklade, s manipuláciou tovaru.

Prijímanie tovarových zásob a materiálu do skladu
Umiestňovanie prijatého tovaru a materiálu do regálov a miest na to určených
Vyskladňovanie tovaru a materiálov zo skladu na základe požiadaviek pre výrobu
Vedenie evidencie skladových zásob v internom počítačovom systéme
Obsluhovanie paletových vozíkov pri manipulácií s tovarom a materiálom (nie je potrebný vzv preukaz-vieme Vám zabezpečiť školenie, ale je VÝHODOU)
Inventarizácia
Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Pravidelné reportovanie nadriadenému
Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Čo Vám vieme poskytnúť?

Každoročné zvyšovanie miezd, sledovanie miezd v dekádach a ich ďalšie zvyšovanie
práca na plný úväzok do kmeňového stavu
5 dňový pracovný režim (pondelok - piatok), pracovný čas primárne jednosmenná, v prípade potreby dvojsmenná (prac. doba, jendosmenná: 06.00-14.00, 07.00 - 15.00, druhá smena 14.00 - 22.00)
Príspevok na stravu nad rámec zákona
MESAČNÉ BONUSY (výrobný bonus do výšky 20% zo základnej mzdy)
NÁSTUPNÝ BONUS - 175€ (vyplácaný po skúšobnej dobe)
PRÍSPEVOK na doplnkové dôchodkové poistenie, vo výške 2,5 % - 3% z hrubej mzdy
PRÍSPEVKY pri dôležitých životných udalostiach
KARIÉRNY RAST - záleží nám na Vás, budujte si kariéru u nás
VZDELÁVANIE, ŠKOLENIE - váš rozvoj je pre nás dôležitý
REKREAČNÉ POUKAZY, POUKAZY NA DETSKÉ TÁBORY
FIREMNÉ AKCIE, RODINNÉ AKCIE, VIANOČNY VEČIEROK
VITAMÍNOVÉ BALÍČKY - 2 x do roka
PRACOVNÁ obuv, oblečenie

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Erika Tormaová, MBA
Tel.: +421 948 021 780, +421917798951
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3309278  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 803 EUR/mesiac