Administratívny pracovník pre zákaznícky servis (pozícia vhodná aj pre absolventov)

Silcotec Europe (SK) s. r. o.

Miesto práce
Družstevná 14, Komárno
Termín nástupu
dohodou
989 EUR/mesiacNástupný plat od 989 EUR/brutto mesačne, v závislosti od skúseností uchádzačov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je vhodná pre tých, ktorí sú komunikatívny, pro klientsky orientovaní a radi pracujú v kolektíve, pre tých, ktorí hľadajú niečo viac, a chcú kariérne aj osobnostne rásť.

  • administratívna činnosť pre oddelenie zákazníckeho servisu na dennej báze (ovládanie MSexcel, MSword)
  • komunikácia so zákazníkmi v slovenskom, anglickom a maďarskom jazyku
  • plnenie úloh na základe požiadavok oddelenia zákazníckeho servisu

  • ročný bonus pri dosiahnutí dohodnutých cieľov do výšky 8,3% z ročnej hrubej mzdy (resp.alikvotna čiastka do konca sledovaného obdobia)
  • náborový bonus, vitamínové balíčky, firemné akcie, vianočný darček a darček k narodeninám a veľa ďalších benefitov, ktoré Vám radi
zodpovieme osobne alebo telefonicky
  • kariérny rast a vzdelávanie (jedná sa o "skokanskú pozíciu", kde je na Vašej šikovnosti sa dostať na vyššiu pozíciu v priebehu 1 roka)
  • stravné lístky sú podľa zákona ako aj rekreačný príspevok, atď.

Pozícia je vytvorená ako "skokanský mostík", ktorý je odrazom pre kariérny rast v našej spoločnosti v oblasti zákazníckeho servisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Silcotec Europe is a specialist manufacturing facility within the Group’s Integrated Manufacturing Services division that produces custom cable assemblies for customers operating primarily in the medical sector.

Our parent company, VOLEX GROUP, is a leading specialist in integrated manufacturing for power critical applications and a supplier for power products. Headquartered in the UK, the company currently has 28 manufacturing sites in 20 countries and employs over 13,500 staff. Our products and services are an integral part of the increasingly sophisticated digital world we live in, providing connectivity for everyday objects through to complex machines.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2120301  Dátum zverejnenia: 22.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 989 EUR/mesiac