Záhradník – vedúci realizačného tímu

Siky Gardens Services s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených kolegov na pozíciu vedúci realizačného tímu pre Bratislavu a okolie. Ak preferuješ prácu na čerstvom vzduchu, máš estetické cítenie a vzťah k prírode, si spoľahlivý a precízny, máš skúsenosť v riadení ľudí je práca v našej spoločnosti pre teba to pravé. Našim klientom poskytujeme komplexné záhradnícke práce od návrhu záhrady, cez realizáciu, pravidelnú údržbu. Práca vedúceho realizačného tímu obnáša:

- účasť na príprave, realizácii a údržbe zákazky vo všetkých jej fázach
- účasť na obhliadke a tvorbe rozpočtu, technických podkladov pre zákazku
- príprava potrebného materiálového/prístrojového vybavenia
- plánovanie, vedenie a organizovanie práce tímu
- zodpovednosť za plnenie časového plánu a rozpočtu zákazky
- zodpovednosť za evidenciu práce a kvalitu dodanej práce
- zodpovednosť za dodržiavanie firemných pravidiel a štandardov
- dohľad nad realizáciou terénnych úprav, zemných prác, realizáciou závlahových systémov a kladením trávnych kobercov, realizáciou záhradného osvetlenia, chodníkov, záhonov, jazierok a vodných prvkov, úpravou a údržbou záhrad (kosenie, hnojenie, výsev, zalievanie, vertikutácia), výsadbou a ošetrovaním drevín/rastlín
- obsluha záhradnej techniky a starostlivosť o ňu
- komunikácia s vedením spoločnosti, s tímom a zákazníkmi
- práca s PC

- práca v mladom tíme na čerstvom vzduchu
- nestereotypná a kreatívna práca
- neustále sa vzdelávanie v obore
- stabilná, celoročná práca
- firemné benefity

Informácie o výberovom konaní

Prosím, posielajte živopis na brano@sikygardens.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore záhradník - výroba a služby alebo v obore poľnohospodár ALEBO prax v záhradníctve minimálne 3 roky

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzťah k záhradám a znalosť rastlín/drevín podmienkou
Schopnosť plánovania, organizovania práce
Schopnosť komunikovať (jednanie s klientov a tímom)
Čestnosť a lojálnosť
Samostatnosť, pohotovosť v riešení vzniknutých problémov
Zodpovednosť, dochvíľnosť, precíznosť a spoľahlivosť
Manuálna zručnosť a pracovitosť
Ochota učiť sa nové veci

Siky Gardens je dynamická spoločnosť, ktorá vznikla spojením vedomostí, talentu, kreativity, nadšenia z prírody a energie. Vznikla aby menila sny klientov o dokonalej záhrade na skutoočnosť. Spoločnosť Siky Gardens poskytuje komplexné služby od projekcie, cez realizácie až po pravidelnú údržbu záhrad. V zimnom období sa venuje predaju vianočných stromov (maloobchod/veľkoobchod) a iného sezónneho tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Bystrické sady 36
84106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Branislav Siklienka
Tel.: +421907368000
E-mail: poslať životopis
ID: 2970568   Dátum zverejnenia: 11.2.2018