1 700 - 2 000 EUR

Vodič MKD

ŠIKOTRANS, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Taliansko, Španielsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz tovarov na destináciách SK-EU-SK, možné sú aj turnusové destinácie v rámci západnej EU, podľa inštrukcií disponentov. Práca je vhodná aj pre dvojosádku. Starostlivosť o zverené vozidlo a prevážaný náklad, dochvíľnosť pri nakládkach a vykládkach, profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

625,-€ - 800,-€

- na stálo pridelené vozidlo vodičovi alebo osádke s nadštandardnou výbavou vrátane nezávislej kompresorovej klimatizácie a mikrovlnky
- nové vozidlá vybavené všetkými dostupnými bezpečnostnými systémami vrátane originál vstavaných nezávislých klimatizácií a vynikajúco svietiacich LED svetiel
- vždy načas vyplácaná výplata počas 24 ročnej histórie firmy
- odmeny za spotreby a dobré pracovné výkony a výsledky
- príplatky skúseným vodičom a lojálnym zamestnancom
- zdravotné poistenie v zahraničí hradené firmou
- servisovanie vozidiel vo vlastnom servise s výjazdovým servisným vozidlom
- automatická úhrada mýta

Dopravno-špedičná spoločnosť so zameraním na západnú EU. Momentálne hľadáme vodiča hlavne na prepravy z okolia západného Slovenska do štátov západnej EU a naspäť ale vieme uplatniť aj vodiča na turnusy. Dominujú u nás jedno osádky ale vieme uplatniť aj vodičov do dvojky, môžu byť aj zmiešané dvojice (muž-žena).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.7.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, najlepšie automechanik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax aspoň 1 rok v MKD, najlepšie západná Európa, poprípade vodiča zaškolíme
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta vodiča
- platné psychotesty
- technická zručnosť

Spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 24 rokov v oblasti medzinárodnej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Železničiarska 1385
908 01 Kúty

Kontakt

ID: 2635777   Dátum zverejnenia: 10.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   625,-€ - 800,-€