650 - 850 EUR

Údržbár, pomocné práce

ŠIKOTRANS, s. r. o.

Miesto práce
Kúty
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čím skôr
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbárske a pomocné práce na budove a v areáli spoločnosti, umývanie osobných ale hlavne nákladných vozidiel, skúšobné jazdy s nákladnými vozidlami po absolvovaní servisu v našej dielni.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650€ a viac podľa schopností, odborností, množstva a druhov vykonávaných prác

Preplácanie cestovných náhrad, stravné lístky, možnosť nákupu PHM a ND za zvýhodnené ceny, možnosť servisovať si vlastné vozidlo vo firemnej dielni zdarma po pracovnej dobe, pranie pracovných odevov.
Možnosť ubytovania.

Ideálny uchádzač by mal mať pobyt v Kútoch alebo najbližšom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Uchádzač by mal mať technické vzdelanie a mal by byť manuálne zručný. Takisto by mal mať aspoň krátku prax vo vedení nákladných vozidiel, vzhľadom na požiadavku testovania nákladných vozidiel po absolvovaní servisných prác v našej dielni.

Spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 24 rokov v oblasti medzinárodnej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Železničiarska 1385
908 01 Kúty

Kontakt

ID: 1637055   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ a viac podľa schopností, odborností, množstva a druhov vykonávaných prác