Obchodník Pre Kúpeľne, Bratislava 1300Eur-2000+Eur

SIKO KÚPEĽNE a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhame vytvoriť zákazníkovi skvelé prostredie, aby sa mu doma žilo krásne aj za 10 rokov. Chceme byť firmou, ktorá bude designom, inováciami a prístupom k zákazníkom, aj medzi kolegami, INŠPIROVAŤ VŠETKÝM, ČO ROBÍ.

Ako by sa ti páčilo sústrediť sa na zákazníka, ktorý už prejavil svoj záujem o naše služby?
My Ti to umožníme, na všetko ostatné (akvizícia, marketing, grafika, nákup) máme prepracovaný systém a pripravený tím!

Bavil by Ťa konzultatívny predaj v oblasti sortimentu kúpeľní, dverí, podláh a prípadne aj kuchýň?
Robí Ti radosť budovanie dlhodobého vzťahu so zákazníkmi?
Si „online positive”?

Koho radi uvítame v našom tíme:

• obchodníka, ktorý vie zistiť očakávania/potreby zákazníka a reagovať na ne adekvátnou obchodnou ponukou
• proaktívneho človeka s kladným vzťahom k moderným technológiam SAP, CRM a Teams
• komunikatívneho obchodníka, ktorý si vie určiť priority a je zameraný na úspešné uzavretie obchodu
• kolegu, ktorý sa podieľa na tvorbe a implementácii projektov našich kľúčových zákazníkov
• odborníka, ktorý zákazníkovi poradí ohľadom návrhu, cenovej ponuky a realizácie jeho projektu
• niekoho, kto si vie prácu organizovať samostatne a chce byť časovo flexibilný.

Čo Ti môžeme ponúknuť?

• Dynamickú a zároveň flexibilnú prácu
• budeš mať plnú podporu skúseného tímu a veľkej medzinárodnej spoločnosti
• nákup SIKO produktov so zamestnaneckou zľavou až 67%
• 5 týždňov dovolenky bez ohľadu na vek
• benefitný systém Edenred
• príspevok na tretí pilier dôchodkového sporenia, Multisport karta
• vernostné odmeny
• finančný bonus za odporúčanie nového kolegu
• ak chceš dosiahnuť atraktívne platové podmienky, ponúkame Ti zaujímavú základnú zložku mzdy a to nie je všetko, po zaškolení provízny systém odmeňovania formou variabilnej zložky mzdy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• proaktívny tímový hráč
• znalosť MS Office
• hodí sa skúsenosť so SAP, CRM
• profesionál s dobrými komunikačnými schopnosťami, ktorý má drive
• prax na obchodnej pozícii a znalosť sortimentu výhodou

SIKO – TVORCA KÚPEĽNÍ A KUCHÝŇ
Sme rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. Zároveň sme najsilnejším predajcom kompletného vybavenia kúpeľní a kuchýň v Českej aj Slovenskej republike, s rozsiahlou predajnou sieťou, viac ako 50 predajňami a 1000 zamestnancami. Sme zamestnávateľ, ktorý svojim zamestnancom dokáže ponúknuť stabilné pracovné zázemie, istoty a uspokojiť vaše očakávania. Využívame moderné technológie, digitalizujeme naše firemné procesy a postupy, čím uľahčujeme zamestnancom pracovnú činnosť.
Charakterizujú nás priateľské vzťahy, vzájomný rešpekt, poctivosť a naša firemná kultúra udržiava v ľuďoch pocit spolunáležitosti.
Do nášho tímu SIKO sme pripravení pozvať tých z vás, ktorým nie je vlastná budúcnosť ľahostajná. Ponúkame zaujímavý štart kariéry absolventom stredných a vysokých škôl. Tým, ktorí už svoje schopnosti a motiváciu preukázali v iných spoločnostiach, radi pomôžeme využiť a rozšíriť u nás predtým nazbierané skúsenosti.

#inspirujemevsetkymcorobime

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tomášová
Tel.: +421903485740
E-mail: poslať životopis
ID: 4814355  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac